Evrim Ağacı - Uykusuz

Bu yazı, Evrim Ağacı'na ait, özgün bir içeriktir. Konu akışı, anlatım ve detaylar, Evrim Ağacı yazarı/yazarları tarafından hazırlanmış ve/veya derlenmiştir. Bu içerik için kullanılan kaynaklar, yazının sonunda gösterilmiştir. Bu içerik, diğer tüm içeriklerimiz gibi, İçerik Kullanım İzinleri'ne tabidir.

Evrim Ağacı'nın ulaştığı yerlerin sayısı hızla artıyor! Şimdi de, Uykusuz'da Emrah Ablak köşesinde evrime yer verirken başlığı "Evrim Ağacı" olarak atmayı tercih etmiş. Bize ithafen mi böyle attı, yoksa denk mi geldi bilinmez, biz üzerimize aldık ve çok da sevindik. Evrim Ağacı olarak tüm Uykusuz çizerlerine, emekçilerine ve okurlarına selam ederiz. Mizah sizlerle güzel!

Daha önceden Evrim Ağacı olarak ülkemizdeki karikatüristlere yaptığımız açık çağrıyı buradan okuyabilirsiniz.

Dilin Mikroskobik Görüntüsü

Kaslar, Yağlar ve Yoğunluk

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder