Evrim Ağacı Paylaşımlarına Erişmek İçin...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Facebook, sayfa gönderilerinin kişiler tarafından görülmesini giderek sınırlandırıyor. Son düzenlemelere göre Evrim Ağacı’nın tüm paylaşımlarının sayfanızda çıkması için (her paylaşımda size bildirim gelmeyecektir, sadece Haber Kaynağı’nda görülecektir) bu adımları uygulayınız:

1 - Evrim Ağacı’na girip Beğen tuşunun üzerine farenizi getirip tıklamadan 1 saniye kadar bekletiniz.

2 - Açılan kutuda en üstteki «Haber Kaynağı’nda Göster» seçeneği seçili değilse seçiniz. Seçiliyse, lütfen seçimi önce kaldırıp, sonra yeniden işaretleyiniz.

3 - Açılan yeni kısımda en üstteki «Tüm Güncellemeler» seçeneğini işaretleyiniz. İşlem tamamdır.

Aya İlk İniş

Venezüella Kaniş Güvesi

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder