Evrim Ağacı Makale Arşivi E-Pub Olarak Yayında!

Evrim Ağacı Makale Arşivi E-Pub Olarak Yayında!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Evrim Ağacı'nın Makale Arşivi, Türkiye'nin en kapsamlı bilim arşivlerinden birisidir. Arşivimizi diğer bilim arşivlerinden ayıran özellik, evrimsel biyoloji odaklı olması ve statik (sabit) içerikte olmamasıdır. Makalelerimiz sürekli olarak gözden geçirilmekte, güncellenmekte, geliştirilmekte ve yeniden yayınlanmaktadır. Bu sayede bilime dair en güncel bilgilere eriştiğiniz garanti edilmektedir.

Bu durum, arşivimizi toplu olarak indirmeyi güçleştirmektedir. Çünkü arşiv değiştiğinde, indirme bağlantılarındaki dosyaların da güncellenmesi gerekmektedir - ki bu, aşırı meşakkatli bir iştir. Buna rağmen, bazı zamanlar okurlarımız gerek PDF, gerekse de başka formatlarda arşivimizi yedekleyerek bizlere ulaştırmaktadır.

İşte bu konuda kapsamlı bir çaba gösteren son okurumuz, sevgili Anıl Keskin olmuştur. Tüm arşivimizi EPUB formatında yedekleyerek sizlerin beğenisine sunmuştur. Bize de aktarmak düşer... Böylelikle, e-okuyucular kullanarak arşivimizi yanınızda taşımanız mümkün olacaktır.

Arşive buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Lütfen unutmayın ki bu EPUB arşivi, sadece oluşturulduğu güne kadar (1 Ocak 2016 itibariyle) günceldir. Arşivdeki yazıların güncel hallerine ulaşmak için sitemize girip oradan okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Sevgili Anıl Keskin'e en içten teşekkürlerimizi sunar, tüm okurlarımıza iyi okumalar dileriz! 

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder