Evrim Ağacı, Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde "Yılın En İyi İçerik Sitesi" Kategorisinde Aday Gösterildi!

Oylarınızla Evrim Ağacı'na Katkı Sağlayabilirsiniz!

Evrim Ağacı, Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde
Gece Modu

Bu bir duyuru makalesidir. Genellikle Evrim Ağacı hakkındaki veya güncel bir konuyla ilgili bilgileri ve/veya gelişmeleri duyurmak amacıyla hazırlanmış içeriklerimizdir. Bu içerik, diğer tüm içeriklerimiz gibi, İçerik Kullanım İzinleri'ne tabidir.

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) tarafından bu sene 7.'si düzenlenen Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde Evrim Ağacı, ''Yılın En İyi İçerik Sitesi'' kategorisinde aday gösterildi.

Bu bizim için çok onur verici bir durum; çünkü verilecek olan ödül falan bir yana, bilime yönelik çalışmaların bir yerlerde ilgi çektiğini görmek, bu tarz kıymetli ödüllere aday gösterilecek kadar insanların radarına girebilmek, bizler için en büyük ödül aslında. 

Evrim Ağacı'na bu yarışmada destek olmak isterseniz (veya en azından dilediğiniz kişi ve gruplar için oy kullanmak isterseniz), şu siteye gidebilirsiniz: http://bogazicibilisimodulleri.com/ 

Kazansak da kazanamasak da doğru yolda olduğumuzu, bir yerlerde değişim yarattığımızı görmek harika. Destek olan, aday gösteren, böyle bir etkinlik için emek harcayan herkese teşekkür ederiz.

Ama belki de hepsinden önemlisi, Evrim Ağacı'nı "Evrim Ağacı" yapan bütün yazarlarımıza, moderatörlerimize, okurlarımıza, editörlerimize, yöneticilerimize, katkı sağlayanlara, maddi destekçilerimize teşekkür ederiz. 

Bu ve bunun gibi yaşanan her türlü pozitif gelişme, hepimizin başarısı. 

İyi ki varsınız!

Bu İçerik Size Ne Hissettirdi?
 • Muhteşem! 5
 • Tebrikler! 23
 • Bilim Budur! 0
 • Mmm... Çok sapyoseksüel! 0
 • Güldürdü 0
 • İnanılmaz 0
 • Umut Verici! 3
 • Merak Uyandırıcı! 0
 • Üzücü! 0
 • Grrr... *@$# 0
 • İğrenç! 0
 • Korkutucu! 0

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Çıktı Bilgisi: Bu sayfa, Evrim Ağacı yazdırma aracı kullanılarak 30/03/2020 14:16:59 tarihinde oluşturulmuştur. Evrim Ağacı'ndaki içeriklerin tamamı, birden fazla editör tarafından, durmaksızın elden geçirilmekte, güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Dolayısıyla bu çıktının alındığı tarihten sonra yapılan güncellemeleri görmek ve bu içeriğin en güncel halini okumak için lütfen şu adrese gidiniz: https://evrimagaci.org/s/8055

İçerik Kullanım İzinleri: Evrim Ağacı'ndaki yazılı içerikler orijinallerine hiçbir şekilde dokunulmadığı müddetçe izin alınmaksızın paylaşılabilir, kopyalanabilir, yapıştırılabilir, çoğaltılabilir, basılabilir, dağıtılabilir, yayılabilir, alıntılanabilir. Ancak bu içeriklerin hiçbiri izin alınmaksızın değiştirilemez ve değiştirilmiş halleri Evrim Ağacı'na aitmiş gibi sunulamaz. Benzer şekilde, içeriklerin hiçbiri, söz konusu içeriğin açıkça belirtilmiş yazarlarından ve Evrim Ağacı'ndan başkasına aitmiş gibi sunulamaz. Bu sayfa izin alınmaksızın düzenlenemez, Evrim Ağacı logosu, yazar/editör bilgileri ve içeriğin diğer kısımları izin alınmaksızın değiştirilemez veya kaldırılamaz.

Soru Sorun!
Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bilginin en büyük düşmanı cehalet değildir. Bildiğini zannetme sanrısıdır.”
Stephen Hawking
Geri Bildirim Gönder