Tüm Reklamları Kapat
Volvo Trucks
Fragmanı İzle

Volvo Trucks (Volvo Lastvagnar)

@volvotrucks
Youtube Kanalı
2007
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Volvo Trucks, orta ve ağır kamyonların tam bir taşıma çözümleri sunarak seçkin profesyonel müşterilere hizmet vermektedir. Yaklaşık 130 ülkede 2.200 servis noktası olan bir küresel bayi ağı aracılığıyla müşteri desteği sağlanmaktadır. Volvo kamyonlar dünya genelinde 13 ülkede monte edilmektedir. 2021 yılında yaklaşık 123.000 Volvo kamyon dünya genelinde teslim edilmiştir. Volvo Trucks, kamyon, otobüs, inşaat ekipmanları ve denizcilik ve endüstriyel motorların önde gelen üreticilerinden biri olan Volvo Group'un bir parçasıdır. Grup ayrıca finansman ve hizmet için tam çözümler de sunmaktadır. Volvo Trucks'un çalışması kalite, güvenlik ve çevresel bakım değerlerine dayanmaktadır.


YouTube kanalı açıklaması:
Volvo Trucks, orta ve ağır kamyonların tam bir taşıma çözümleri sunarak seçkin profesyonel müşterilere hizmet vermektedir. Yaklaşık 130 ülkede 2.200 servis noktası olan bir küresel bayi ağı aracılığıyla müşteri desteği sağlanmaktadır. Volvo kamyonlar dünya genelinde 13 ülkede monte edilmektedir. 2021 yılında yaklaşık 123.000 Volvo kamyon dünya gene ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İsveççe (svenska)
Orijinal Başlık
Volvo Lastvagnar
Yayınlanma Tarihi
02 Mart 2007
Kanal Kategorisi
Otomobiller ve Araçlar
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close