Eser Ekle İnceleme Ekle
Alıntı & Aforizma Ekle
Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Volvo Car Turkey
Fragmanı İzle

Volvo Car Turkey

@VolvoCarTurkiye
Youtube Kanalı
2011
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Volvo Cars, Volvo'ya ait, İsveç'in Göteborg şehrinde bulunan global bir lüks araç ve farklı otomobil segmentleri markasıdır. Kamyon üreticisi Scania AB, araba üreticisi Einride, NEVS ve Saab; spor otomobil, roadster, berlinetta markası Koenigsegg ile beraber İsveç otomobil markasıdır. Polestar, Volvo R yan kuruluşları vardır.

Şirket, hatchback, coupe, Grand Tourer, SUV, cabriolet, station wagon, sedan, crossover, off-road aracı (4WD ve AWD), zırhlı araba, kompakt yönetici sedanlar üretmekte ve pazarlamaktadır. 2+2 teknolojisi, SIPS ve WHIPS otomotivden koruma sistemi kullanır. Volvo Group 1927 yılında rulman üreticisi SKF'nin bir yan kuruluşu olarak kuruldu.

AB Volvo, 1999 yılında Volvo Cars şirketini Ford Motor Company'ye sattı. Volvo Cars, Geely Holding Grubu tarafından 2010 yılında alındı.

Volvo farklı zamanlarda ürünlerini geliştirmesinde Volvo P80 platformu, Volvo P2 platformu, Ford ile beraber ise Ford EUCD platformu ve Ford C1 platformu kullandı. 2014 yılından Volvo otomobillerinde Volvo Ölçeklenebilir Ürün Mimarisi platformu ve 2017 yılından beri Kompakt Modüler Mimari platformu kullanır. Volvo, 2019'dan itibaren piyasaya sürülen yeni modellerin tamamen elektrikli araç veya hibrit elektrikli araç olacağını duyurdu.


YouTube kanalı açıklaması:
Volvo'ların ilham kaynağı sizsiniz.
İlk seri üretim Volvo otomobili 1927'de Göteborg'daki üretim hattından çıktı. Volvo o zamandan beri düzenli olarak, dünyada öncü yeniliklere sahip otomobiller sunuyor. Volvo otomobilleri sezgisel

olarak anlaşılan, insan odaklı, fonksiyonel İskandinav tasarımı ve iyi işçilik kalitesiyle öne çıkıyor.

"Sizden İlham Alarak Tasarlandı." cümlesi ile ifade edilen marka stratejisi doğrultusunda, yapılan her şeyin merkezinde insan yer alıyor. Volvo yenilikleri, insanların hayatını kurtararak ve kolaylaştırarak onlara öncelik veriyor.
Volvo Cars, Volvo'ya ait, İsveç'in Göteborg şehrinde bulunan global bir lüks araç ve farklı otomobil segmentleri markasıdır. Kamyon üreticisi Scania AB, araba üreticisi Einride, NEVS ve Saab; spor otomobil, roadster, berlinetta markası Koenigsegg ile beraber İsveç otomobil markasıdır. Polestar, Volvo R yan kuruluşları vardır. Şirket, ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İsveççe (svenska)
Yayınlanma Tarihi
25 Ocak 2011
Kanal Kategorisi
Otomobiller ve Araçlar
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Gündem
Bağlantı
Ekle
Soru Sor
Stiller
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close