Tüm Reklamları Kapat
vlogbrothers
Fragmanı İzle

vlogbrothers

Youtube Kanalı
2007
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Wikipedia açıklaması:
Vlogbrothers (bazen VlogBrothers veya vlogbrothers olarak stilize edilir), YouTube'da bir video blog kanalıdır. İnternet tabanlı gösteri, Green kardeşler tarafından yaratıldı ve sunuldu: John Green ve Hank Green. Kardeşlerin çevrimiçi yayıncılığının ilk somut örneği, çiftin Vlogbrothers kanalı aracılığıyla düzenli vlog etkinliğinin kurulmasından önce gelen "Brotherhood 2.0" projesiydi.

Vlogbrothers kanalı, Yeşiller tarafından yaratılan ve geliştirilen daha büyük bir YouTube kanalları portföyü haline gelecek olan kanalın ilkiydi ve bireysel olarak Nerdfighters ve topluca Nerdfighteria olarak bilinen Vlogbrothers hayranları ve destekçilerinden oluşan bir topluluğu ateşledi. YouTube'daki kardeşlerin aboneleri, Nerdfighteria çevrimiçi topluluğunun temelidir. Green kardeşler, aboneleriyle etkileşim kurmanın bir yolu olarak web siteleri ve Project for Awesome gibi çeşitli projeler oluşturarak izleyicilerini bir topluluk olmaya teşvik ediyor.

Vlogbrothers, başlangıçta yalnızca Hank'e ait olan, ancak şimdi her iki Greens'in ortak mülkiyetinde olan Complexly'ye (eski adı EcoGeek LLC) aittir.
Wikipedia açıklaması: Vlogbrothers (bazen VlogBrothers veya vlogbrothers olarak stilize edilir), YouTube'da bir video blog kanalıdır. İnternet tabanlı gösteri, Green kardeşler tarafından yaratıldı ve sunuldu: John Green ve Hank Green. Kardeşlerin çevrimiçi yayıncılığının ilk somut örneği, çiftin Vlogbrothers kanalı aracılığıyla düzenli vlog ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
02 Ocak 2007
Kanal Kategorisi
İnsanlar ve Bloglar
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close