Tüm Reklamları Kapat
Vestel Türkiye
Fragmanı İzle

Vestel Türkiye

@vestel
Youtube Kanalı
2012
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Vestel, elektronik, büyük ev aletleri ve bilgi teknolojileri alanlarında uzmanlaşmış 18 şirketten oluşan bir Türk ev ve profesyonel aletler üreticisidir. Vestel’in merkezi ve üretim tesisi Manisa’da bulunurken, şirketin ana konglomerası İstanbul merkezli Zorlu Holding’dir.

Vestel, yan markaları ile birlikte tüketici elektroniği ve ev aletleri alanında özellikle TV setleri konusunda Avrupa pazarında önemli bir paya sahiptir. 2006 yılı itibariyle Vestel, Avrupa pazarının dörtte birini oluşturan 8 milyondan fazla satış ile Avrupa’nın en büyük TV üreticisiydi. Vestel’in ayrıca beyaz eşya için Vestfrost ve Kuzey ülkelerinde satılan televizyonlar için Luxor adlı yan markaları da bulunmaktadır. 2014 yılında Vestel akıllı telefon piyasasına girdi.

Vestel tarafından üretilen TV’lerin çoğu Toshiba, Hitachi, Polaroid, JVC, Bush, Alba gibi lisanslı marka adları altında ve birçok kendi markalı etiketler altında satılmaktadır.

2021 yılında Vestel Müşteri Hizmetleri, 4. CX Ödülleri Türkiye’den iki ödül ve İstanbul Pazarlama Ödülleri’nden bir ödül aldı.


YouTube kanalı açıklaması:
Türkiye’nin yenilik ve teknoloji markası Vestel,
Vestel'le Olur, Neden Olmasın?

Vestel Resmi Youtube kanalında Vestel ürün, reklam ve etkinlikleri hakkındaki en son videolara ulaşabilirsiniz.
Vestel, elektronik, büyük ev aletleri ve bilgi teknolojileri alanlarında uzmanlaşmış 18 şirketten oluşan bir Türk ev ve profesyonel aletler üreticisidir. Vestel’in merkezi ve üretim tesisi Manisa’da bulunurken, şirketin ana konglomerası İstanbul merkezli Zorlu Holding’dir. Vestel, yan markaları ile birlikte tüketici elektroniği ve ev ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Yayınlanma Tarihi
16 Mart 2012
Kanal Kategorisi
Bilim teknolojisi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close