Tüm Reklamları Kapat
TylerBatesOfficial
Fragmanı İzle

TylerBatesOfficial

@TylerBatesOfficial
Youtube Kanalı
2011
EA Puanı
7.0 10
3 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Tyler Bates (d. 5 Haziran 1965) Amerikan müzisyen, müzik prodüktörü ve film, televizyon ve video oyunları bestecisi. Çoğu eseri aksiyon ve korku filmi türleri için bestelenmiş ve Dawn of the Dead, 300, Sucker Punch ve John Wick gibi filmlerde yer almıştır. Zack Snyder, Rob Zombie, Neil Marshall, William Friedkin, Scott Derrickson ve James Gunn gibi yönetmenlerle çalıştı. Gunn'ın, 2014'ün en çok izlenen filmlerinden Galaksinin Koruyucuları ve onun 2017 tarihli devamı da dahil olmak üzere bütün filmlerinin müziklerini yaptı. Ayrıca Amerikan rock grubu Marilyn Manson'ın gitaristliğini ve grubun The Pale Emperor ve Heaven Upside Down albümlerinin prodüktörlüğünü yaptı.
Tyler Bates (d. 5 Haziran 1965) Amerikan müzisyen, müzik prodüktörü ve film, televizyon ve video oyunları bestecisi. Çoğu eseri aksiyon ve korku filmi türleri için bestelenmiş ve Dawn of the Dead, 300, Sucker Punch ve John Wick gibi filmlerde yer almıştır. Zack Snyder, Rob Zombie, Neil Marshall, William Friedkin, Scott Derrickson ve James Gunn gibi ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
01 Şubat 2011
Kanal Kategorisi
Müzik
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close