Tüm Reklamları Kapat
The Engineering Mindset
Fragmanı İzle

The Engineering Mindset

@EngineeringMindset
Youtube Kanalı
2015
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
The Engineering Mindset 2015 yılında kurucusu Paul Evans tarafından başlatıldı. Misyonu; öğrencilerin, mühendislerin ve benzer düşünen insanların kısa, basitleştirilmiş eğitimler aracılığıyla teknik mühendislik konularını öğrenmelerine yardımcı olmaktı. Hedefimiz, mühendisliğin tüm yönleri için bir numaralı kaynak ve çevrimiçi öğrenme aracı olmaktır. İsteğe bağlı, internet tabanlı eğitimle her konunun temellerini aktarmaya yardımcı olmak için ayrıntılı resimler ve animasyonlar kullanırken teknik jargonu en aza indirmeyi hedefliyor.

(YouTube kanal açıklamasından alınıp Türkçeye çevrilmiştir.)
The Engineering Mindset 2015 yılında kurucusu Paul Evans tarafından başlatıldı. Misyonu; öğrencilerin, mühendislerin ve benzer düşünen insanların kısa, basitleştirilmiş eğitimler aracılığıyla teknik mühendislik konularını öğrenmelerine yardımcı olmaktı. Hedefimiz, mühendisliğin tüm yönleri için bir numaralı kaynak ve çevrimiçi öğrenme aracı olmaktı ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
14 Haziran 2015
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close