Tüm Reklamları Kapat
Tamindir
Fragmanı İzle

Tamindir

@Tamindir
Youtube Kanalı
2012
EA Puanı
10.0 10
7 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Tamindir veya Tamindir.com, 2004 yılında Caner Bayraktar tarafından İzmir'de kurulmuş Türkçe teknoloji ve indirme sitesidir. 2006 yılında kurumsallaşıp CNT Bilişim Teknolojisi Tic. Ltd. Şti. bünyesinde geliştirilmesine ve işletilmesine devam edilmektedir.

Türkiye Bilişim Derneğinin düzenlediği Bilişim Yıldızları 2010 yarışmasının e-genç kategorisinde birincilik, 2007 Altın Örümcek Web Ödülleri'nde Bilgi Teknolojileri (Donanım/Yazılım) kategorisinde birincilik ve Gelirortakları 2011 En Orijinal İçerik Üreten siteler arasında birincilik. ödülü alan Tamindir.com 2011 yılı Kasım ayında kapsamlı bir yenilenme gerçekleştirerek teknoloji odaklı bir siteye dönüşmüştür. 2012'de düzenlenen 10. Altın Örümcek Halkın Favorileri'nde Bilgi Teknolojileri Donanım/Yazılım kategorisinde 1. seçilmiştir. 2014 yılı Nisan ayında 10. yaşını doldurarak logosunu yenilemiştir.

Sitenin mevcut içeriğinde Windows, Mac, Android, iOs uygulama tanıtmanın yanı sıra, güncel teknoloji haberleri sunmak, Blog bölümünde özel araştırmalar, makaleler, Web servisleri ile bulut bilişim çözümlerini, Mobil bölümünde tablet ve cep telefonu uygulama ihtiyaçlarını, Oyun bölümünde PC, konsol oyunları içeriğini, Video'da ise kendi stüdyosunda veya dış çekimler ile ürettiği videolar yayınlanmaktadır. Tamindir.com, 2016 Ekim ayında 1 Milyar indirmeyi geride bırakmıştır ve beta.tamindir.com'u yayına almıştır. Beta süreci sona eren Yeni Tamindir.com 20 Eylül 2017 tarihi itibarıyla açılmıştır.

Kaynak:
"Tamindir" başlığından alıntı yapılmıştır. Vikipedi. Erişim tarihi: 2 Mayıs 2023. URL: "Linkler" kısmında verilmiştir.

YouTube Kanalı Açıklaması:
Tamindir.com Türkiye'nin en büyük program indirme sitesi ve teknoloji portalı konumundadır. Aylık ortalama 14 milyon ziyaret sayısına sahiptir. Yalnızca bir program indirme sitesi değil, aynı zamanda teknoloji haberleri, rehber blog yazıları, forum, video, mobil, web uygulamaları ve oyun içerikleri sunan bir içerik sitesidir.
Tamindir veya Tamindir.com, 2004 yılında Caner Bayraktar tarafından İzmir'de kurulmuş Türkçe teknoloji ve indirme sitesidir. 2006 yılında kurumsallaşıp CNT Bilişim Teknolojisi Tic. Ltd. Şti. bünyesinde geliştirilmesine ve işletilmesine devam edilmektedir. Türkiye Bilişim Derneğinin düzenlediği Bilişim Yıldızları 2010 yarışmasının e-g ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Yayınlanma Tarihi
17 Temmuz 2012
Kanal Kategorisi
Bilim teknolojisi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close