Tüm Reklamları Kapat
Suzuki Global
Fragmanı İzle

Suzuki Global

@SUZUKIWayofLife
Youtube Kanalı
2012
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Suzuki Motor Corporation (Japonca: スズキ株式会社, Hepburn: Suzuki Kabushiki-Gaisha), Minami-ku, Hamamatsu, Japonya merkezli bir Japon çok uluslu şirkettir. Suzuki, otomobil, motosiklet, dört tekerlekli araçlar (ATV'ler), dıştan takmalı deniz motorları, tekerlekli sandalyeler ve çeşitli küçük içten yanmalı motorlar üretmektedir. 2016 yılında, Suzuki dünya genelinde üretim bazında on birinci en büyük otomobil üreticisiydi. Suzuki'nin 45.000'den fazla çalışanı ve 23 ülkede 35 üretim tesisi ve 192 ülkede 133 distribütörü bulunmaktadır. Otomobil dünya satış hacmi dünya genelinde onuncu en büyük iken, iç satış hacmi ülkede üçüncü büyük olan şirketin, yurtiçi motosiklet satış hacmi Japonya'da üçüncü büyüktür.

YouTube kanalı açıklaması:
Suzuki Motor Corporation'ın resmi küresel YouTube kanalına hoş geldiniz.
En yeni Suzuki ürünleri, yenilikleri, arka planda çekilmiş görüntüleri ve daha fazlasını keşfetmek için kanalımıza abone olun.

Suzuki, motosiklet, otomobil ve deniz ürünleri de dahil olmak üzere bir mobilite markasıdır. Şirket, misyon açıklamasının ilk paragrafında "Müşteri odaklı olarak üstün değerli ürünler geliştirerek" mottosunu benimsemiş ve dünya genelinde insanların günlük hayatlarıyla uyumlu adımlar atmaktadır.
Suzuki Motor Corporation (Japonca: スズキ株式会社, Hepburn: Suzuki Kabushiki-Gaisha), Minami-ku, Hamamatsu, Japonya merkezli bir Japon çok uluslu şirkettir. Suzuki, otomobil, motosiklet, dört tekerlekli araçlar (ATV'ler), dıştan takmalı deniz motorları, tekerlekli sandalyeler ve çeşitli küçük içten yanmalı motorlar üretmektedir. 2016 yılında, Suzuki dünya ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Japonca (日本語)
Yayınlanma Tarihi
11 Mayıs 2012
Kanal Kategorisi
Otomobiller ve Araçlar
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close