Tüm Reklamları Kapat
Subaru
Fragmanı İzle

Subaru

@Subaru
Youtube Kanalı
2005
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Subaru (スバル), Japon ulaşım konglomeraı Subaru Corporation'ın (daha önce Fuji Heavy Industries olarak bilinirdi) otomobil üretim bölümüdür ve 2017 yılında dünya genelinde üretim bazında yirmi birinci en büyük otomobil üreticisidir.

Subaru arabaları, 1.500 cc'nin üzerindeki çoğu araçta boksör motor düzeninin kullanımıyla bilinir. Symmetrical All Wheel Drive (Simetrik Tüm Çekerler) şanzıman düzeni 1972 yılında tanıtılmıştır. Her ikisi de 1996'ya kadar çoğu pazarda orta boy ve daha küçük arabalar için standart ekipman haline geldi. Tek istisna, 2012'de Toyota ile bir ortaklık yoluyla tanıtılan BRZ'dir, boksör motoru arkadan çekiş ile eşleştirir. Subaru ayrıca, WRX, Legacy, Outback XT, Ascent ve önceden Legacy GT ve Forester XT gibi yolcu arabalarının turboşarjlı versiyonlarını da sunmaktadır.

Batı pazarlarında, Subaru araçları geleneksel olarak küçük ancak sadık bir müşteri kitlesini çekmiştir. Şirketin pazarlaması, imza motoru ve şanzımanı, tüm çeker ve zorlu yol kabiliyetlerini veya uygun fiyatlı spor otomobil tasarımlarını arzulayanları hedeflemektedir.

Subaru, FHI'yi oluşturan şirketlere gönderme yapan logo için ilham veren ve aynı zamanda Pleiades yıldız kümesi M45'in Japonca adıdır veya "Yedi Kız Kardeş" (geleneksel olarak görünmeyen biri olduğu için Subaru logosunda yalnızca altı yıldız vardır).

YouTube kanalı açıklaması:
Resmi Subaru videolarını Ascent'ten WRX STI'a kadar izleyin ve sevdiğiniz reklamları - altın retriever ailesimiz Barkleys'i içeren Subaru köpek reklamlarını - izleyin. Subaru of America resmi YouTube kanalında, Subaru Motorsports USA'dan "Launch Control" dahil tüm bölümleri de içeren videoların keyfini çıkarabilirsiniz. Subaru olarak, sadece bir otomobil şirketi değiliz® ve umarız bu kanalı yararlı, eğlenceli ve aynı zamanda Love Promise ve Share the Love videolarımızla ilham verici bulursunuz.

Diğer içerikler, Simetrik Tüm Çekiş veya EyeSight Sürücü Destek Teknolojisi gibi gelişmiş güvenlik özellikleri gibi Subaru mühendisliğinin analizleri ve açıklamalarını içerir. Ayrıca, kendi Subaru'nuzdaki özellikleri nasıl kullanacağınızı gösteren nasıl yapılır kılavuzları da bulacaksınız.
Subaru (スバル), Japon ulaşım konglomeraı Subaru Corporation'ın (daha önce Fuji Heavy Industries olarak bilinirdi) otomobil üretim bölümüdür ve 2017 yılında dünya genelinde üretim bazında yirmi birinci en büyük otomobil üreticisidir. Subaru arabaları, 1.500 cc'nin üzerindeki çoğu araçta boksör motor düzeninin kullanımıyla bilinir. Symme ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Japonca (日本語)
Yayınlanma Tarihi
15 Kasım 2005
Kanal Kategorisi
Otomobiller ve Araçlar
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close