Tüm Reklamları Kapat
Star Wars Rebels: Shorts

Star Wars Rebels: Shorts

Dizi
2014
EA Puanı
9.6 10
8 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
TV şovunun prömiyerinden birkaç ay önce, altı kişilik Hayalet Ekibi'nin her birini sergileyen dört animasyon kısa filmi çevrimiçi olarak yayınlandı. Her bölüm, her isyancının nasıl biri olduğuna dair küçük bir bakış ve şovun görsel tarzına dair bir görünüm sunarak izleyicilere biraz bilgi verdi.


Konusu:
Galaktik İmparatorluk, baskı ve korku yoluyla insanlar üzerindeki denetimi sıkıştırmaya devam ederken galaksi karanlık bir dönemden geçer ve birkaç cesur kişi birlik olarak direnmek zorunda kalır. Yıldız gemisi Ghost'un çok renkli mürettebatı, kendileri için mücadele edemeyenlerin yanında olur ve bir isyanı ateşlemek için gerekli kıvılcımı sağlar.
TV şovunun prömiyerinden birkaç ay önce, altı kişilik Hayalet Ekibi'nin her birini sergileyen dört animasyon kısa filmi çevrimiçi olarak yayınlandı. Her bölüm, her isyancının nasıl biri olduğuna dair küçük bir bakış ve şovun görsel tarzına dair bir görünüm sunarak izleyicilere biraz bilgi verdi. Konusu: Galaktik İmpara ... Daha fazla göster
Yönetmen
Dave Filoni
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
11 Ağustos 2014
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Yaklaşık Bölüm Süresi 4 dakika
Toplam Bölüm Sayısı 4
Dizi Sezon Sayısı 1
Ülke ABD
Türler Bilim Kurgu, Aile, Animasyon, Aksiyon, Macera, Kısa
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (1)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
İnceleme
Furkan Arduç
İnceleyen7
Ana dizimiz başlamadan önce yayınlanan, bir nevi tanıtım için yapılmış bölümlerden oluşuyor. Bazı bölümleri ana dizide de gönderme olarak kullanılabiliyor. Bölümlerin hepsi karakterlerimizi tanıtmak için hazırlanmış. Ne kadar büyükler için fazla çocukça gelebileceğini düşünsem de, genel olarak izlenebilir olduğunu düşünüyorum.

Ana diziye başlamadan önce bunu izlemenizi tavsiye ederim.
7
0 Yorum
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close