Tüm Reklamları Kapat
SpongeBob SquarePants Official
Fragmanı İzle

SpongeBob SquarePants Official

@SpongeBobOfficial
Youtube Kanalı
2019
EA Puanı
10.0 10
5 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
SüngerBob KareŞort (veya sadece SüngerBob), deniz bilimleri eğitimcisi ve animatör Stephen Hillenburg tarafından Nickelodeon için yaratılan bir Amerikan animasyon komedi televizyon dizisidir. Dizi, baş karakteri ve sualtı arkadaşlarının Bikini Bottom adlı hayali sualtı şehrindeki maceralarını anlatıyor. En uzun soluklu beşinci Amerikan animasyon dizisi olan dizinin büyük popülerliği, onu bir medya markası haline getirdi. Bu, Nickelodeon'un en yüksek dereceli dizisi ve 2019 itibariyle Paramount Tüketici Ürünleri için en karlı mülktür, 13 milyar dolardan fazla satış geliri sağlamaktadır.

Dizinin birçok fikri, 1989'da öğrencilerine denizaltı yaşamı hakkında öğretmek için oluşturduğu yayınlanmamış bir eğitim çizgi romanı olan The Intertidal Zone'dan kaynaklanmaktadır. Hillenburg, 1992'de Rocko'nun Modern Hayatı'nda bir sanatçı olarak Nickelodeon'a katıldı. Rocko 1996'da iptal edildikten sonra, aynı yıl SüngerBob KareŞort'u bir televizyon dizisi olarak geliştirmeye başladı ve 1997'de yedi dakikalık bir pilot Nickelodeon'a sunuldu. Ağın yöneticileri, SüngerBob'un okulda bir çocuk olmasını istiyordu, ancak Hillenburg, SüngerBob'un yetişkin bir karakter olmasını tercih etti. Diziyi terk etmeye hazırdı, ancak SüngerBob'un yetişkin olarak okula katılabilmesi için Mrs. Puff ve onun denizcilik okulunu oluşturarak bir uzlaşma sağladı.YouTube kanalı açıklaması:
SpongeBob Resmi Kanalı, Nickelodeon'un SpongeBob Kare Şortlu Şov'u için YouTube'da en iyi yerdir! Dünyanın en sevimli süngeri ve sadık yan karakteri Patrick Star'ın maceralarını takip etmek için gelin! Bu kanalda, sevdiğiniz tüm SpongeBob Kare Şortlu Şov klasiklerini ve Bikini Bottom ekibinin tamamını içeren YEPYENİ içerikleri bulacaksınız - Sandy Cheeks, Bay Krabs ve herkesin favori huysuz komşusu Squidward Q. Tentacles dahil! Ama bekleyin… daha var! SpongeBob IRL, 5 Dakikalık Bölümler ve yeni bölümlerin özel görünümleri gibi seriler için her hafta ayarlayın! Şimdi sadece bir soru kaldı: "Ahhhhrrrrrr hazır mısın, çocuklar?"

SpongeBob'u seviyorsanız ve daha fazlasını görmek istiyorsanız abone olun: https://at.nick.com/SpongeBobSubscribe
SüngerBob KareŞort (veya sadece SüngerBob), deniz bilimleri eğitimcisi ve animatör Stephen Hillenburg tarafından Nickelodeon için yaratılan bir Amerikan animasyon komedi televizyon dizisidir. Dizi, baş karakteri ve sualtı arkadaşlarının Bikini Bottom adlı hayali sualtı şehrindeki maceralarını anlatıyor. En uzun soluklu beşinci Amerikan animasyon di ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
16 Ocak 2019
Kanal Kategorisi
Film ve Animasyon
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close