Tüm Reklamları Kapat
Şikago Senfoni Orkestrası
Fragmanı İzle

Şikago Senfoni Orkestrası (Chicago Symphony Orchestra - CSO)

@chicagosymphony
Youtube Kanalı
2007
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Şikago Senfoni Orkestrası (İng: Chicago Symphony Orchestra - CSO), Theodore Thomas tarafından 1891 yılında kuruldu. Topluluk, Şikago'daki Symphony Center'da ev sahibi olur ve yaz sezonunda Ravinia Festivali'nde çalar. Müzik direktörü Riccardo Muti'dir ve görevine 2010 yılında başlamıştır. CSO, "Büyük Beş" olarak adlandırılan beş Amerikan orkestrasından biridir.
YouTube kanalı açıklaması:
Şikago Senfoni Orkestrası'nın resmi YouTube kanalı

Biletler ve etkinlik bilgileri için https://cso.org adresini ziyaret edin.

Deneyim CSO'yu https://cso.org/experience adresinden ziyaret ederek, yaklaşan konserler hakkında makaleler, Riccardo Muti, CSO müzisyenleri ve konuk sanatçılarla video klipler, program notları, video özellikleri, çalma listeleri ve podcast'ler, CSOradio programları ve daha fazlası hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Şikago Senfoni Orkestrası (İng: Chicago Symphony Orchestra - CSO), Theodore Thomas tarafından 1891 yılında kuruldu. Topluluk, Şikago'daki Symphony Center'da ev sahibi olur ve yaz sezonunda Ravinia Festivali'nde çalar. Müzik direktörü Riccardo Muti'dir ve görevine 2010 yılında başlamıştır. CSO, "Büyük Beş" olarak adlandırılan beş Amerikan ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Orijinal Başlık
Chicago Symphony Orchestra - CSO
Yayınlanma Tarihi
11 Nisan 2007
Kanal Kategorisi
Müzik
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close