Tüm Reklamları Kapat
Sertaç Aktan
Fragmanı İzle

Sertaç Aktan

Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
10.0 10
4 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
20 yıllık haberciyim. Son 14 yıldır Brüksel'de yaşıyor ve çalışıyorum. Okumayı, araştırmayı ve hep yeni şeyler öğrenmeyi severim.

İşim gereği başta Avrupa olmak üzere dünyanın pek çok yerini gezdim gördüm. İlginç kişilerle tanıştım, ilginç şeyler öğrendim.

Uzmanlık alanım Avrupa Birliği, NATO ve AB-Türkiye ilişkileri. Bu konularda 2015 yılında yayınlanmış olan "Türkiye'nin AB Üyeliği için Umut var mı?" adlı kitabıma Amazon, Kitapyurdu veya D&R sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Gazeteciliğin yanı sıra profesyonel müzisyenlik yapmışlığım var, işsiz kalıp onurumla su satmışlığım da...

Ajans, gazete, haber kanalı ve dijital medya derken kendi kanalımı kurmak ve zamanım oldukça ilgimi çeken konulara dalıp sizlere bunlarla ilgili kısa izahatlar vermek istedim.

Eğer ilgimi çekenler ilginizi çekiyorsa abone olun videolarımı kaçırmayın...

Sevgiler.
20 yıllık haberciyim. Son 14 yıldır Brüksel'de yaşıyor ve çalışıyorum. Okumayı, araştırmayı ve hep yeni şeyler öğrenmeyi severim. İşim gereği başta Avrupa olmak üzere dünyanın pek çok yerini gezdim gördüm. İlginç kişilerle tanıştım, ilginç şeyler öğrendim. Uzmanlık alanım Avrupa Birliği, NATO ve AB-Türkiye ilişkileri. ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Yayınlanma Tarihi
06 Eylül 2006
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
Yusuf 266
@NinjaOnTour
İnceleme Yaz
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close