Tüm Reklamları Kapat
Santa Monica Studio
Fragmanı İzle

Santa Monica Studio

@SantaMonicaStudio
Youtube Kanalı
2014
EA Puanı
10.0 10
9 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Santa Monica Studio, Los Angeles merkezli bir Amerikan video oyunu geliştiricisidir. Sony Interactive Entertainment için birinci parti bir stüdyo olan Santa Monica Studio, God of War serisini geliştirmesiyle en iyi bilinir. Stüdyo, 1999 yılında Allan Becker tarafından kuruldu ve 2014 yılında Playa Vista'ya taşınana kadar Santa Monica, Kaliforniya'da bulunuyordu.
YouTube kanalı açıklaması:
God of War Ragnarök geliştiricisi Santa Monica Studio'nun resmi kanalına hoş geldiniz - şimdi PS5/PS4 için mevcut!
Santa Monica Studio, Los Angeles merkezli bir Amerikan video oyunu geliştiricisidir. Sony Interactive Entertainment için birinci parti bir stüdyo olan Santa Monica Studio, God of War serisini geliştirmesiyle en iyi bilinir. Stüdyo, 1999 yılında Allan Becker tarafından kuruldu ve 2014 yılında Playa Vista'ya taşınana kadar Santa Monica, Kaliforniya'd ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
17 Nisan 2014
Kanal Kategorisi
Oyun
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (1)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
İnceleme
Selman Bedel
Selman Bedel
23K UP
İnceleyen10
Benim de çok severek oynadığım God of War gibi köklü bir oyun serisini 2018 yılında tamamen baştan yaratarak tekrardan oyun dünyasına kazandırmış bir firmadır. O günden bugüne serinin ikinci oyunu epey heyecan toplayıp 2022 yılında çıkış yaptığında büyük satış rakamlarına ulaştı.
6
0 Yorum
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close