Tüm Reklamları Kapat
Rotasız Seyyah
Fragmanı İzle

Rotasız Seyyah

@RotasizSeyyah
Youtube Kanalı
2011
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube kanalı açıklaması:
Mehmet Genç.
2010 yılından itibaren dünyayı gezmeye çalışan bir fotoğrafçıyım. Bu süre içinde birçok projeye imza atıp, iki kitap yayınladım. Gezilerime hâlâ devam ediyorum.

İşbirliktelikleri için: rotasizseyyah.com/iletisim

------------------

My name is Mehmet Genç, but in social media I am known as Rotasız Seyyah. I was born in 1982 in Samsun. I am a photographer and since 2010 I have been traveling the world. I wrote two books about journey. I believe to travel the world properly, one life would be enough.

For cooperations; rotasizseyyah.com/iletisim
YouTube kanalı açıklaması: Mehmet Genç. 2010 yılından itibaren dünyayı gezmeye çalışan bir fotoğrafçıyım. Bu süre içinde birçok projeye imza atıp, iki kitap yayınladım. Gezilerime hâlâ devam ediyorum. İşbirliktelikleri için: rotasizseyyah.com/iletisim ------------------ My name is Mehmet ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Yayınlanma Tarihi
02 Ekim 2011
Kanal Kategorisi
Seyahat ve Etkinlikler
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close