Tüm Reklamları Kapat
Romantic Piano
Fragmanı İzle

Romantic Piano

@romanticpianomusic
Youtube Kanalı
2013
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube kanalı açıklaması:
🎹 Romantik piyano müziği hem zihninizi hem de ruhunuzu yatıştırmanın en iyi yoludur. Bu yüzden bu kadar popüler hale geldiği şaşırtıcı değil. Arka plan müziği için mükemmel bir seçim olmasının yanı sıra, stres, kaygı ve depresyonu azaltmaya da yardımcı olur. Tüm bu faydalar, birçok insanın bu kanalda romantik piyano müziğini dinlemeyi tercih etmesinin sadece birkaç nedenidir. ✅ Lütfen YouTube kanalıma abone olun. Umarım müziğim ve çalışmalarım gününüze çok huzur ve rahatlama getirir ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
🎧 DAHA FAZLA DİNLEYİN:

🎵 Spotify: https://bit.ly/relaxinglivemusic_spt
🎶 Itunes: https://bit.ly/relaxinglivemusic_apm
🏠 Website: https://relaxinglive.com ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
✉ İş teklifleri ve diğer konular için lütfen bizimle iletişime geçin: [email protected]

©Tüm Hakları Saklıdır @Relaxing Live Music tarafından
YouTube kanalı açıklaması: 🎹 Romantik piyano müziği hem zihninizi hem de ruhunuzu yatıştırmanın en iyi yoludur. Bu yüzden bu kadar popüler hale geldiği şaşırtıcı değil. Arka plan müziği için mükemmel bir seçim olmasının yanı sıra, stres, kaygı ve depresyonu azaltmaya da yardımcı olur. Tüm bu faydalar, birçok insanın bu kanalda romantik piyan ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
25 Kasım 2013
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close