Tüm Reklamları Kapat
Reddit
Fragmanı İzle

Reddit

@reddit
Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Reddit (hecelemesi her harfi küçük yazılmış şekilde) Amerikan bir sosyal haber birleştirme, içerik derecelendirme ve tartışma sitesidir. Kayıtlı kullanıcılar (genellikle "Redditors" olarak adlandırılır) siteye linkler, metin gönderileri, resimler ve videolar gibi içerikler gönderirler ve diğer üyeler tarafından oylamaya tabi tutulurlar. Gönderiler konularına göre kullanıcılar tarafından oluşturulan "topluluklar" veya "altredditler" olarak adlandırılan panolarda düzenlenir. Daha fazla oya sahip gönderiler altredditlerinin en üstüne ve yeterli oya sahip olursa, sonunda sitenin ana sayfasına çıkar. Reddit yöneticileri toplulukları yönetirler. Topluluklara özgü moderasyon ayrıca Reddit çalışanı olmayan topluluk özel moderatörleri tarafından da gerçekleştirilir.

2023 Şubat itibarıyla Semrush'e göre Reddit dünyanın en çok ziyaret edilen 10. web sitesi ve ABD'nin en çok ziyaret edilen 6. web sitesi olarak sıralanıyor. Kullanıcı tabanının yaklaşık B-49,3'ü Amerika Birleşik Devletleri'nden, %7,9-8,2'si Birleşik Krallık'tan ve %5,2-7,8'i Kanada'dan geliyor. 18-29 yaş arası ABD yetişkinlerinin "'si ve 30-49 yaş arası ABD yetişkinlerinin 'ü Reddit'i düzenli olarak kullanıyor.


YouTube kanalı açıklaması:
Reddit, insanların ilgi, hobileri ve tutkuları etrafında oluşturulan deneyimlerle herhangi bir şeye dalmalarına olanak tanıyan 100.000'den fazla topluluk ağıdır. Reddit kullanıcıları, en çok ilgilendikleri konular hakkındaki içerikleri, hikayeleri ve tartışmaları gönderir, oy verir ve yorumlar yaparlar. Evcil hayvanlardan ebeveynliğe kadar herkes için bir topluluk bulunmaktadır.
Reddit (hecelemesi her harfi küçük yazılmış şekilde) Amerikan bir sosyal haber birleştirme, içerik derecelendirme ve tartışma sitesidir. Kayıtlı kullanıcılar (genellikle "Redditors" olarak adlandırılır) siteye linkler, metin gönderileri, resimler ve videolar gibi içerikler gönderirler ve diğer üyeler tarafından oylamaya tabi tutulurlar. G ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
19 Temmuz 2006
Kanal Kategorisi
Eğlence
Kanal Linki
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close