Tüm Reklamları Kapat
Quizlet
Fragmanı İzle

Quizlet

@quizlet
Youtube Kanalı
2014
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Quizlet, öğrenme araçları sağlayan çok uluslu bir Amerikan şirketidir. Andrew Sutherland tarafından Ekim 2005'te kurulmuş ve Ocak 2007'de halka açılmıştır. Quizlet'in temel ürünleri dijital flash kartlar, eşleştirme oyunları, elektronik testler ve canlı quizlerdir. 2017 yılında, lise öğrencilerinin yarısı Quizlet'i kullanmıştır. Aralık 2021 itibariyle, Quizlet'in 500 milyondan fazla kullanıcı tarafından oluşturulmuş flashcard seti ve 60 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunmaktadır.


YouTube kanalı:
Quizlet'e hoş geldiniz, dünyanın en büyük öğrenci ve öğretmen çevrimiçi öğrenme topluluğuna!

Misyonumuz basit: Öğrencilerin (ve öğretmenlerinin) öğrendikleri her şeyi pratik yapmalarına ve ustalaşmalarına yardımcı olmak. Quizlet, her yerden katkı sağlanan ilgi çekici, özelleştirilebilir etkinlikler sunar.

Ücretsiz olarak kaydolmak için https://quizlet.com/ adresine gidin.
Quizlet, öğrenme araçları sağlayan çok uluslu bir Amerikan şirketidir. Andrew Sutherland tarafından Ekim 2005'te kurulmuş ve Ocak 2007'de halka açılmıştır. Quizlet'in temel ürünleri dijital flash kartlar, eşleştirme oyunları, elektronik testler ve canlı quizlerdir. 2017 yılında, lise öğrencilerinin yarısı Quizlet'i kullanmıştır. Aralık 2021 itibari ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
20 Aralık 2014
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close