Tüm Reklamları Kapat
Practising English

Practising English

Podcast
2021
EA Puanı
10.0 10
8 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Podcast açıklamaları:
Orta seviye (B1 ve B2) İngilizce öğrenenler için dinleme pratiği. Dilbilgisi açıklamalarını, kelime kullanımı örneklerini, fiil öbekleri ve kelime birliklerinin yardımını içerir. Telaffuz pratiği, Cambridge, IELTS ve Trinity gibi B1 ve B2 sınavlarını geçmek için özel tavsiyeler ve yardımlar da sunulmaktadır. Ayrıca dinlemek ve keyif almak için çok sayıda ilginç ve eğlenceli hikaye, şaka ve anekdot da bulunmaktadır. İngilizce dinleme ve konuşma seviyelerinizi bugünden itibaren geliştirmeye başlayın.
Podcast açıklamaları: Orta seviye (B1 ve B2) İngilizce öğrenenler için dinleme pratiği. Dilbilgisi açıklamalarını, kelime kullanımı örneklerini, fiil öbekleri ve kelime birliklerinin yardımını içerir. Telaffuz pratiği, Cambridge, IELTS ve Trinity gibi B1 ve B2 sınavlarını geçmek için özel tavsiyeler ve yardımlar da sunulmaktadır. Ayrıca dinl ... Daha fazla göster
Seslendiren
M. A. Bilbrough
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
12 Temmuz 2021
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Podcast Süresi Ortalama 16 dakika
Podcast Konusu Eğitim, Dil
Bölüm Yayınlanma Sıklığı 2 haftada 1
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Seslendiren
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close