Tüm Reklamları Kapat
Porsche
Fragmanı İzle

Porsche

@Porsche
Youtube Kanalı
2005
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, genellikle Porsche olarak kısaltılan, Stuttgart, Baden-Württemberg, Almanya'da merkezi bulunan yüksek performanslı spor arabalar, SUV'lar ve sedanlar konusunda uzmanlaşmış bir Alman otomobil üreticisidir. Şirket, Volkswagen AG tarafından yönetilmekte olup, kontrol hissesi Porsche Automobil Holding SE tarafından elde tutulmaktadır. Porsche'nin mevcut ürün yelpazesi 718 Boxster/Cayman, 911 (992), Panamera, Macan, Cayenne ve Taycan'ı içermektedir.

YouTube kanalı açıklaması:
Porsche'nin heyecan verici dünyasına hoş geldiniz. Epik yolculuklardan kullanışlı ipuçlarına kadar, Porsche tutkunuzun yakıtını sağlayacak özel filmleri keşfedin.

Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG
Porscheplatz 1
D-70435 Stuttgart
E-Posta: [email protected]
İmprint: https://www.porsche.com/international/legal-notice/
Gizlilik Politikası: https://www.porsche.com/germany/social-privacy/

Modellerimizin birleşik yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi bulmak için (EU 6'ya uygun olarak), lütfen şu bağlantıyı takip edin: http://www.porsche.com/germany/verbrauchsinformationen/
Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, genellikle Porsche olarak kısaltılan, Stuttgart, Baden-Württemberg, Almanya'da merkezi bulunan yüksek performanslı spor arabalar, SUV'lar ve sedanlar konusunda uzmanlaşmış bir Alman otomobil üreticisidir. Şirket, Volkswagen AG tarafından yönetilmekte olup, kontrol hissesi Porsche Automobil Holding SE tarafından elde tut ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Almanca (Deutsch)
Yayınlanma Tarihi
18 Ekim 2005
Kanal Kategorisi
Otomobiller ve Araçlar
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close