Tüm Reklamları Kapat
Physics Videos by Eugene Khutoryansky
Fragmanı İzle

Physics Videos by Eugene Khutoryansky

Youtube Kanalı
2011
EA Puanı
8.5 10
6 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube kanal açıklaması:
Eugene Khutoryansky tarafından yapılan ve yönetilen Fizik YouTube kanalı. Tüm videolarım Kira Vincent tarafından anlatılıyor. Videolarımın tüm animasyonlarını kendim yapıyorum. Çoğu durumda, tek bir video için animasyonlar oluşturmak birkaç ayımı alıyor, bu yüzden lütfen sabırlı olun. İşlenen konular fizik, matematik ve mühendislik içerir.

Physics YouTube channel made and run by Eugene Khutoryansky. All my videos are narrated by Kira Vincent. I make all the animations for my videos myself. In many cases, it takes me several months of work to create the animations for a single video, so please be patient. Topics covered include physics, mathematics, and engineering.
YouTube kanal açıklaması: Eugene Khutoryansky tarafından yapılan ve yönetilen Fizik YouTube kanalı. Tüm videolarım Kira Vincent tarafından anlatılıyor. Videolarımın tüm animasyonlarını kendim yapıyorum. Çoğu durumda, tek bir video için animasyonlar oluşturmak birkaç ayımı alıyor, bu yüzden lütfen sabırlı olun. İşlenen konular fizik, matemati ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
06 Eylül 2011
Kanal Kategorisi
Film ve Animasyon
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
Furkan Arduç
@Confutatismaledictis
İnceleme Yaz
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close