Eser Ekle İnceleme Ekle
Alıntı & Aforizma Ekle
Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Peter'ın Yapılacaklar Listesi
Fragmanı İzle

Peter'ın Yapılacaklar Listesi (Peter's To-Do List)

Film
2019
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Avrupa'ya gitmeden önce, Peter Parker Ned Leeds'e ayrılmadan önce yapacak birkaç şeyi olduğunu söyler. Parker öncelikle, uçakta Michelle Jones ile film izleme planlarıının bir parçası olarak Delmar's Deli and Grill'e gider ve çift kulaklık adaptörü satın alır. Daha sonra bazı oyuncaklarını satarak Jones'a güzel bir mücevher almak için biraz para kazanır ve önceden kapalı olan bir hizmet masasını açmak için Örümcek-Drone'u kullanarak pasaportunu almak için gider. Parker'ın son işi, Manfredi Suç Ailesi'ni indirmektir. Demir Örümcek Zırhı'yla karşılaştığında, Spider-Man kolayca onları tutuklar ve kostümünün özelliklerini kullanarak onları tümüne örümcek ağıyla bağlar ve kendisine ateş etmeye çalıştıkları kurşunlara karşı koyar. Spider-Man daha sonra NYPD'nin gelmesini bekler ve çetede yer alan tüm üyelerin kimliklerini memurlara detaylı bir şekilde anlatarak şakayla karışık onların işlerini yaptığını söyler. Spider-Man daha sonra memura birkaç gün tatil yapacağını ve daha sonra onunla selfie çekeceğine söz vererek ayrılır.
Avrupa'ya gitmeden önce, Peter Parker Ned Leeds'e ayrılmadan önce yapacak birkaç şeyi olduğunu söyler. Parker öncelikle, uçakta Michelle Jones ile film izleme planlarıının bir parçası olarak Delmar's Deli and Grill'e gider ve çift kulaklık adaptörü satın alır. Daha sonra bazı oyuncaklarını satarak Jones'a güzel bir mücevher almak için biraz para ka ... Daha fazla göster
Oyuncu
Tom Holland Jacob Batalon Hemky Madera Tümü
Yönetmen
Jon Watts
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Orijinal Başlık
Peter's To-Do List
Yayınlanma Tarihi
17 Eylül 2019
Film Süresi
3 dakika
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Ülke ABD
Türler Kısa, Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Prodüksiyon Columbia Pictures
IMDb Puanı 7.1/10
Fragman
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Kafana takılan neler var?
Gündem
Bağlantı
Ekle
Soru Sor
Stiller
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close