Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Oscar Çöllerde
Fragmanı İzle

Oscar Çöllerde (Oscar's Oasis)

Dizi
2010
EA Puanı
10.0 10
21 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Oscar Çöllerde, Oscar, Popy, Buck ve Harchi ana karakterlerdir. Yönetmen koltuğunda David Garcia ve Tae-Sik Shin vardır. Dizinin dili yoktur. Bir bakımdan Koyun Shaun'a benzemektedir. Yayınlandığı günden itibaren minikaGO'da her ay yayınlanmaktadır. 78 bölümden oluşmaktadır. Yapımcı şirket Güney Kore'nin Tuba Entertainment adlı çizgi film yapım şirketidir. Dağıtıcı firması, yapımcılardan olan Tom van Waveren'in şirketi Cake Entertainment'tir. Ayrıca Oooohhh Oasis diye kısa çizgi filmi de vardır. Oooohhh Oasis Türkiye'de Nickelodeon Türkiye tarafından yayınlanmıştır.

Karakterler

Oscar: 4 ana karakterden biridir. Kertenkeledir ve bir sevgilisi vardır. Popy, Harchi, Buck, tavuklar ve timsahlar ana düşmanlarıdır. Ama bazen Popy, Buck ve Harchi ile aynı dertleri paylaşır ve dost olurlar. Mirketler ile çoğunlukla dosttur. Yumurtalar favori yiyeceğidir.

Popy: Popy, Harchi ve Buck ile oluşturdukları grubun başıdır. Hurda bir karavanda Harchi ve Buck ile yaşamaktadır. İnsanlar gibi yaşar. Çöl tilkisidir. Oscar ve köpek Roco baş düşmanlarıdır. 4 ana karakterden biridir. Kendisi erkeğe benzese de kendisi bayandır. Çoğunlukla tavukları avlarlar. Aralarından en akıllı ve en kurnazıdır.

Buck: Akbabadır. 4 ana karakterden biridir. Aralarından tek uçandır. Popy ve Harchi ile hurda bir karavanda yaşar. Çoğunlukla tavukları avlarlar.

Harchi: Sırtlandır. 4 ana karakterden biridir. Popy ve Buck ile hurda bir karavanda yaşar. Araba ve bisikleti o sürer. Aralarından en güçlüsüdür.
Oscar Çöllerde, Oscar, Popy, Buck ve Harchi ana karakterlerdir. Yönetmen koltuğunda David Garcia ve Tae-Sik Shin vardır. Dizinin dili yoktur. Bir bakımdan Koyun Shaun'a benzemektedir. Yayınlandığı günden itibaren minikaGO'da her ay yayınlanmaktadır. 78 bölümden oluşmaktadır. Yapımcı şirket Güney Kore'nin Tuba Entertainment adlı çizgi film yapım şir ... Daha fazla göster
Yönetmen
Tae-Sik Shin Marco Allard Fabrice Fouquet Tümü
Oyuncu
Arthur Qwak
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Orijinal Başlık
Oscar's Oasis
Yayınlanma Tarihi
05 Eylül 2010
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Yaklaşık Bölüm Süresi 7 dakika
Toplam Bölüm Sayısı 78
Dizi Sezon Sayısı 1
Ülke Fransa, Güney Kore, Birleşik Krallık
Türler Animasyon, Macera, Komedi
Prodüksiyon Kingstable Productions, TeamTO
IMDb Puanı 7.4/10
Fragman
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (1)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
İnceleme
Fatih Oğulcan Kaya
İnceleyen
Eğlenerek izlediğim bir çizgi dizi. Bir gün huzurla karnını doyuramadı gitti, ona yanarım. Hep bir alavere dalavere üstüne sos olarak kovalamaca. Olduramadın gitti be, Oscar!
10
0 Yorum
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close