Tüm Reklamları Kapat
Örümcek Lucas
Fragmanı İzle

Örümcek Lucas (Lucas the Spider)

@lucasthespider
Youtube Kanalı
2007
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Lucas the Spider, Joshua Slice tarafından yaratılan ve yeğeni adına seslendirdiği bir animasyon karakteridir. Lucas, zıplayan bir örümcekten esinlenerek 2017 ve 2019 yılları arasında birçok kısa YouTube videosunda yer almıştır. İlk Lucas the Spider videosu 5 Kasım 2017'de yüklendi. Lucas, yumuşak ve sıcakkanlı doğasıyla oldukça olumlu tepkiler aldı.

2018 yılında, Lucas the Spider'ın peluş oyuncakları çevrimiçi satışa sunuldu. Mayıs 2018'de, dizi Kanadalı yapım şirketi Fresh TV tarafından satın alındı. Aralık 2018'de, Lucas the Spider YouTube Rewind 2018'de yer aldı.

2020 yılında yeni YouTube bölümleri yayınlanmadı. Slice, Instagram'da yaptığı yorumlarda, ekibin "TV şovu için çalıştığı için yeni içerik yayınlamadıklarını" belirtti. 29 Temmuz 2021'de YouTube'da yayınlanan kısa bir video, Cartoon Network'teki Cartoonito programlama bloğunda yayınlanacak bölümleri duyurdu. Bu, daha fazla kısa çizgi film ve televizyon bölümü alıntılarıyla takip edildi.

Bir zıplayan örümcek türü, Salticus lucasi, bu karakterin adıyla adlandırılmıştır.
Lucas the Spider, Joshua Slice tarafından yaratılan ve yeğeni adına seslendirdiği bir animasyon karakteridir. Lucas, zıplayan bir örümcekten esinlenerek 2017 ve 2019 yılları arasında birçok kısa YouTube videosunda yer almıştır. İlk Lucas the Spider videosu 5 Kasım 2017'de yüklendi. Lucas, yumuşak ve sıcakkanlı doğasıyla oldukça olumlu tepkiler aldı ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Orijinal Başlık
Lucas the Spider
Yayınlanma Tarihi
11 Ocak 2007
Kanal Kategorisi
Film ve Animasyon
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
Seslendiren
Yapımcı
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close