Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Kitap
1927

Nutuk

Gençler İçin Fotoğraflarla
Yazar: Mustafa Kemal Atatürk
Tüm Reklamları Kapat

Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sayfa Sayısı 616
ISBN-10 9944888346
ISBN-13 9789944888349
Boyutları 15,5 x 23 cm
Son Baskı Tarihi 2023-10-01
Cilt Ciltsiz

Kişiler

Detaylar Goodreads Vikipedi Wikipedia Daha Fazla Göster
Satın Al D&R Kitapyurdu BKM Kitap Daha Fazla Göster
Bu Eseri Raporla
Furkan Arduç Eseri Ekleyen
81
Tavsiye Yaz
Tavsiyeler (4)
Alıntılar (1)
Gönderiler (0)
Tavsiye
Z kişi
Z kişi
9K UP
Tavsiye Eden
Milli Mücade Döneminin en önemli kaynaklarından biri olan Nutuk, Gazi Mustafa Kemal Hazretleri tarafından kaleme alınmıştır. Kitap taraflıdır. Gazi Paşa'nın nasıl bir yol izlediğini, yanındakilerin ona neler söylediğini yazar. Öncelikle her Türk Gencinin okuması gereklidir. Şiddetle tavsiye ediyorum.
13
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Tavsiye
Talha Yurdagül
Tavsiye Eden
Okumayan bir Türk gencinin erişmediği görüşündeyim. Atamızın kurtuluş savaşı ve öncesi hakkında kendi ağzından yazılmış bizlere 1. Dünya savaşı sonrası Osmanlının vaziyetini anlatan efsane eser. Cumhuriyetinde kuruluşu burada en ufak detayına kadar anlatılmış, okuyun, okutturun.
12
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Tavsiye
D.Dario Aquelle
D.Dario Aquelle
1,801 UP
Tavsiye Eden
7
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Tavsiye
Ager ve AI
Ager ve AI
14K UP
Tavsiye Eden
7
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla Tavsiye Göster
Nutuk
81
98.78% olumlu
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor
Evrim Ağacı Uygulamasını
İndir
Chromium Tabanlı Mobil Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
İlk birkaç girişinizde zaten tarayıcınız size uygulamamızı indirmeyi önerecek. Önerideki tuşa tıklayarak uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu öneriyi, yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Eğer bu öneri artık gözükmüyorsa, Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Chromium Tabanlı Masaüstü Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
Yeni uygulamamızı kurmak için tarayıcı çubuğundaki kurulum tuşuna tıklayın. "Yükle" (Install) tuşuna basarak kurulumu tamamlayın. Dilerseniz, Evrim Ağacı İleri Web Uygulaması'nı görev çubuğunuza sabitleyin. Uygulama logosuna sağ tıklayıp, "Görev Çubuğuna Sabitle" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer bu seçenek gözükmüyorsa, tarayıcının Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Safari Mobil Uygulama
Sırasıyla Paylaş -> Ana Ekrana Ekle -> Ekle tuşlarına basarak yeni mobil uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu basamakları görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayın

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close