Tüm Reklamları Kapat
Nokia mobile
Fragmanı İzle

Nokia mobile

@Nokiamobile
Youtube Kanalı
2016
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Nokia Corporation (Nokia olarak da bilinir), 1865 yılında kurulmuş olan Finlandiyalı çok uluslu bir telekomünikasyon, bilgi teknolojisi ve tüketici elektroniği şirketidir. Nokia'nın ana merkezi Helsinki metropolitan bölgesinde bulunan Espoo, Finlandiya'dadır, ancak şirketin kökleri Pirkanmaa'nın Tampere bölgesindedir. 2020 yılında, Nokia, 130'dan fazla ülkede iş yaparak ve yaklaşık 92.000 kişiyi istihdam ederek yaklaşık 23 milyar Euro'luk yıllık gelir bildirdi. Nokia, Helsinki Borsası ve New York Borsası'nda işlem gören bir halka açık şirkettir. Fortune Global 500'e göre 2016 yılı gelirleri baz alındığında dünyanın 415. büyük şirketi olup, 2009 yılında 85. sıraya kadar yükselmiştir. Euro Stoxx 50 hisse senedi piyasası endeksinin bir bileşenidir.


YouTube kanalı açıklaması:
Resmi Nokia mobil YouTube kanalına hoş geldiniz. Burada ürün lansmanları, eğitim videoları ve diğer harika içerikler hakkında haberleri bulacaksınız.

Finlandiya'da başlayan misyonumuz, telefonlar, tabletler, kulaklıklar ve aksesuarlar tasarlamak için yenilikçi teknoloji kullanarak topluluğumuzu kendi topluluğuyla bağlamaktı. Seveceğiniz, güvenebileceğiniz ve saklayacağınız ürünler tasarlamayı hedefledik.

Teknoloji tutkunu veya basitliği tercih eden biri olsanız da, Nokia Android telefonlarını keşfedin.
Nokia Corporation (Nokia olarak da bilinir), 1865 yılında kurulmuş olan Finlandiyalı çok uluslu bir telekomünikasyon, bilgi teknolojisi ve tüketici elektroniği şirketidir. Nokia'nın ana merkezi Helsinki metropolitan bölgesinde bulunan Espoo, Finlandiya'dadır, ancak şirketin kökleri Pirkanmaa'nın Tampere bölgesindedir. 2020 yılında, Nokia, 130'dan f ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Fince (suomen kieli)
Yayınlanma Tarihi
29 Kasım 2016
Kanal Kategorisi
Bilim teknolojisi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close