Tüm Reklamları Kapat
MITSUBISHI MOTORS Global
Fragmanı İzle

MITSUBISHI MOTORS Global

@MitsubishiMotorsGlobal
Youtube Kanalı
2011
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Mitsubishi Motors Corporation (Japonca: 三菱自動車工業株式会社, Hepburn: Mitsubishi Jidōsha Kōgyō KK, 19. yüzyılda "Mitsukawa" adıyla bilinirken daha sonra sadece Mitsubishi olarak bilindi) Japonya'nın Minato, Tokyo merkezli çok uluslu bir otomobil üreticisidir. 2011 yılında, Mitsubishi Motors altıncı büyük Japon otomobil üreticisi ve üretim bazında dünya genelinde 19. büyük otomobil üreticisiydi. Ekim 2016'dan beri, Mitsubishi üçte birlik (34%) hissesi Nissan tarafından satın alındı ve Renault–Nissan–Mitsubishi İttifakı'na dahil edildi.

Renault–Nissan–Mitsubishi İttifakı'nın bir parçası olmanın yanı sıra, Mitsubishi keiretsusunun da bir parçasıdır, Japonya'daki en büyük endüstriyel gruplardan biri olan keiretsu. Şirket, başlangıçta 1970 yılında Mitsubishi Heavy Industries'in otomotiv bölümünden oluştu.

Kamyon, otobüs ve ağır inşaat ekipmanı gibi ticari araçlar üreten Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation, önceden Mitsubishi Motors'un bir parçasıydı, ancak şimdi Alman otomotiv şirketi Daimler Truck tarafından sahip olunmakta ve Mitsubishi küçük bir hisseye sahip olmaya devam etmektedir.

YouTube kanalı açıklaması:
MITSUBISHI MOTORS Global YouTube kanalına hoş geldiniz.
Marka hikayelerini, model incelemelerini, nasıl yapılır eğitim videolarını, yenilikçi teknolojileri, orijinal aksesuarları keşfedin vb.
Dürüstlük, Japon zanaatkarlığı ve 100 yılı aşkın otomotiv deneyimi mirasına kendinizi kaptırın.
Mitsubishi Motors Corporation araçları, etkinlikleri ve daha fazlası hakkında güncel kalmak için abone olun.

Online olarak bizimle bağlantı kurun:
Web sitesi - https://social.mitsubishi-motors.com/home
Facebook - https://www.facebook.com/MitsubishiMotors.en
Instagram - https://www.instagram.com/MitsubishiMotorsOfficial
Mitsubishi Motors Corporation (Japonca: 三菱自動車工業株式会社, Hepburn: Mitsubishi Jidōsha Kōgyō KK, 19. yüzyılda "Mitsukawa" adıyla bilinirken daha sonra sadece Mitsubishi olarak bilindi) Japonya'nın Minato, Tokyo merkezli çok uluslu bir otomobil üreticisidir. 2011 yılında, Mitsubishi Motors altıncı büyük Japon otomobil üreticisi ve üretim bazında ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Japonca (日本語)
Yayınlanma Tarihi
27 Ağustos 2011
Kanal Kategorisi
Otomobiller ve Araçlar
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close