Tüm Reklamları Kapat
MINI
Fragmanı İzle

MINI

@MINI
Youtube Kanalı
2005
EA Puanı
10.0 10
3 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Mini (stilize edilmiş şekliyle MINI), 1969 yılında kurulan ve küçük arabalar üretmek için Birleşik Krallık, Avusturya ve Hollanda'da montaj yapılan, 2000 yılından bu yana Alman otomotiv şirketi BMW tarafından sahip olunan İngiliz bir otomobil markasıdır. Mini kelimesi, 1959'dan beri araba model isimlerinde kullanılmış ve 1969'da "Mini" adı ayrı "Austin Mini" ve "Morris Mini" araba model isimlerinin yerini alarak kendi markası haline geldi. BMW, Mini'ye sahip diğer markalar arasında yer alan Rover Group'u (daha önce British Leyland) satın aldığında 1994 yılında bu markayı da satın aldı.YouTube kanalı açıklaması:
Resmi MINI YouTube sayfasına hoş geldiniz, burada MINI filmlerinin en iyisini izleyebilirsiniz. İlham verici belgesellerden özel tasarım iç görülerine ve daha fazlasına kadar, işbirliği, zanaat ve yaratıcılık tutkumuzu belgelediğimiz videolara göz atın. Anı kaçırmamak için abone olun.

Bilgiler: http://www.mini.com/imprint
Mini (stilize edilmiş şekliyle MINI), 1969 yılında kurulan ve küçük arabalar üretmek için Birleşik Krallık, Avusturya ve Hollanda'da montaj yapılan, 2000 yılından bu yana Alman otomotiv şirketi BMW tarafından sahip olunan İngiliz bir otomobil markasıdır. Mini kelimesi, 1959'dan beri araba model isimlerinde kullanılmış ve 1969'da "Mini" ad ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
20 Ağustos 2005
Kanal Kategorisi
Otomobiller ve Araçlar
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close