Tüm Reklamları Kapat
Mercedes-Benz
Fragmanı İzle

Mercedes-Benz

@MercedesBenz
Youtube Kanalı
2007
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Mercedes-Benz, genellikle Mercedes ve bazen de Benz olarak adlandırılan, 1926'da kurulan bir Alman lüks ve ticari araç otomotiv markasıdır. Mercedes-Benz AG (2019'da kurulan bir Mercedes-Benz Grubu iştiraki), Stuttgart, Baden-Württemberg, Almanya'da merkezi bulunmaktadır. Mercedes-Benz AG, Mercedes-Benz olarak damgalanan tüketici lüks araçları ve ticari araçları üretmektedir. Kasım 2019'dan itibaren, Mercedes-Benz damgalı ağır ticari araçlar (kamyonlar ve otobüsler), 2021'in sonunda bağımsız bir şirkete dönüştürülen Mercedes-Benz Grubunun eski bir parçası olan Daimler Truck tarafından yönetilmektedir. 2018'de, Mercedes-Benz dünya genelinde 2,31 milyon yolcu aracı satışıyla lüks araçların en büyük markasıydı.

Markanın kökenleri, Daimler-Motoren-Gesellschaft'ın 1901 Mercedes'i ve Carl Benz'in 1886 Benz Patent-Motorwagen'i, kendi kendine hareket eden ilk içten yanmalı motorlu araç olarak geniş çapta kabul edilir. Markanın sloganı "en iyisi ya da hiçbir şey"dir.


YouTube kanalı açıklaması:
Mercedes-Benz'in resmi Web TV kanalına hoş geldiniz.

Mercedes-Benz'in büyüleyici dünyasına dair son raporları ve heyecan verici iç görüleri keyifle izleyin.
Araçlar, yenilikler, etkinlikler ve moda, yaşam tarzı ve müzik dünyaları hakkında daha fazlasını keşfedin.
Mühendislerimiz, tasarımcılarımız ve geliştiricilerimizle sahnelerin arkasına bir göz atın.

Sağlayıcı:

Mercedes-Benz Group AG

Mercedesstraße 120
D-70372 Stuttgart
Almanya

Telefon: +49 7 11 17-0
E-posta: [email protected]

Yönetim Kurulu tarafından temsil ediliyor:

Ola Källenius (Başkan), Jörg Burzer, Renata Jungo Brüngger, Sabine Kohleisen, Markus Schäfer, Britta Seeger, Hubertus Troska, Harald Wilhelm

Denetim Kurulu Başkanı: Bernd Pischetsrieder

Ticaret Sicili: Stuttgart; ticaret sicil numarası 19360

Vergi Kimlik Numarası: DE812526315
Mercedes-Benz, genellikle Mercedes ve bazen de Benz olarak adlandırılan, 1926'da kurulan bir Alman lüks ve ticari araç otomotiv markasıdır. Mercedes-Benz AG (2019'da kurulan bir Mercedes-Benz Grubu iştiraki), Stuttgart, Baden-Württemberg, Almanya'da merkezi bulunmaktadır. Mercedes-Benz AG, Mercedes-Benz olarak damgalanan tüketici lüks araçları ve t ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Almanca (Deutsch)
Yayınlanma Tarihi
17 Ağustos 2007
Kanal Kategorisi
Otomobiller ve Araçlar
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close