Tüm Reklamları Kapat
MEIZU
Fragmanı İzle

MEIZU (魅族)

@MEIZUtech
Youtube Kanalı
2015
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Meizu Technology Co., Ltd. (Çince: 魅族 科技 有限公司), Zhuhai, Guangdong merkezli bir Çinli tüketici elektroniği üreticisidir. Jack Wong tarafından 2003 yılında MP3 çalarların üreticisi olarak kurulan Meizu, daha sonra MP4 çalarların üretimine başladı. 2008'de Meizu, odak noktasını akıllı telefonlara çevirdi. Meizu, dünyanın en büyük 11. akıllı telefon üreticisidir ve 2015 yılında 20 milyondan fazla ünite sattı. Şubat 2015'te Alibaba, Meizu'ya bilinmeyen bir azınlık hissesi satın alarak 590 milyon dolar yatırım yaptı.

Haziran 2022'de, Geely şirketi şirketin çoğunluk hissesini satın aldı.


YouTube kanalı açıklaması:
MEIZU'nun resmi YouTube kanalına hoş geldiniz. Tutkuyla takip edin!
Meizu Technology Co., Ltd. (Çince: 魅族 科技 有限公司), Zhuhai, Guangdong merkezli bir Çinli tüketici elektroniği üreticisidir. Jack Wong tarafından 2003 yılında MP3 çalarların üreticisi olarak kurulan Meizu, daha sonra MP4 çalarların üretimine başladı. 2008'de Meizu, odak noktasını akıllı telefonlara çevirdi. Meizu, dünyanın en büyük 11. akıllı telefon ür ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Çince (中文)
Orijinal Başlık
魅族
Yayınlanma Tarihi
27 Ocak 2015
Kanal Kategorisi
Bilim teknolojisi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close