Tüm Reklamları Kapat
Mazda USA
Fragmanı İzle

Mazda USA

@MazdaUSA
Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Mazda Motor Corporation (Japonca: マツダ株式会社, Hepburn: Matsuda Kabushiki-Gaisha), genellikle sadece Mazda olarak anılan, Fuchū, Hiroshima, Japonya merkezli bir Japon çok uluslu otomotiv üreticisidir.

2015 yılında Mazda, küresel satışlar için 1,5 milyon araç üretti, bunların çoğu (neredeyse bir milyonu) şirketin Japon tesislerinde üretildi ve geri kalanı dünya çapındaki çeşitli diğer tesislerden geldi. Bu süre zarfında, Mazda üretim açısından dünya çapında 15. büyük otomobil üreticisiydi.

YouTube kanalı açıklaması:
Harika bir sürüş arabasından daha iyi ne olabilir ki? Daha azı inşa etmeyecek bir otomobil şirketi.

Daha fazlasını www.MazdaUSA.com adresinden öğrenin.

Facebook'ta hayranımız olun:
http://www.facebook.com/MazdaUSA

Twitter'da bizi takip edin:
http://www.twitter.com/MazdaUSA

Instagram'da bizi takip edin:
https://instagram.com/mazdausa/
Mazda Motor Corporation (Japonca: マツダ株式会社, Hepburn: Matsuda Kabushiki-Gaisha), genellikle sadece Mazda olarak anılan, Fuchū, Hiroshima, Japonya merkezli bir Japon çok uluslu otomotiv üreticisidir. 2015 yılında Mazda, küresel satışlar için 1,5 milyon araç üretti, bunların çoğu (neredeyse bir milyonu) şirketin Japon tesislerinde üretil ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Japonca (日本語)
Yayınlanma Tarihi
19 Eylül 2006
Kanal Kategorisi
Otomobiller ve Araçlar
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close