Tüm Reklamları Kapat
Maserati
Fragmanı İzle

Maserati

@maserati
Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Maserati S.p.A. İtalyan lüks araç üreticisidir. Şirket, 1 Aralık 1914 tarihinde İtalya'nın Bologna kentinde kurulmuş olup, merkezi şimdi Modena'da ve amblemi üç dişli mızraklı bir üçgen olan "trident" tir. Şirket 2021 yılından bu yana Stellantis tarafından sahip olunmaktadır. Maserati ilk başta Ferrari ile ilişkiliydi. Mayıs 2014'te, hırslı planlar ve ürün lansmanları nedeniyle Maserati, bir ayda rekor seviyede 3.000'den fazla araç sattı. Bu da Quattroporte ve Ghibli modellerinin üretimini arttırmalarına neden oldu. Ghibli ve Quattroporte'nin yanı sıra, Maserati GranTurismo ve Maserati Levante (ilk Maserati SUV) sunmaktadır. Maserati, yıllık üretim çıktısını küresel olarak 75.000 araçla sınırlandırmıştır.


YouTube kanalı açıklaması:
Tutkuyla Güçlendirilmiş, Tasarımlarıyla Benzersiz. Doğaları Gereği Yenilikçi. İtalyan Cesaretinin Ustaları.
#Maserati http://www.maserati.com/
Maserati S.p.A. İtalyan lüks araç üreticisidir. Şirket, 1 Aralık 1914 tarihinde İtalya'nın Bologna kentinde kurulmuş olup, merkezi şimdi Modena'da ve amblemi üç dişli mızraklı bir üçgen olan "trident" tir. Şirket 2021 yılından bu yana Stellantis tarafından sahip olunmaktadır. Maserati ilk başta Ferrari ile ilişkiliydi. Mayıs 2014'te, hırs ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İtalyanca (italiano)
Yayınlanma Tarihi
04 Şubat 2006
Kanal Kategorisi
Otomobiller ve Araçlar
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close