Tüm Reklamları Kapat
Ludwig Goransson
Fragmanı İzle

Ludwig Goransson

@ludovinmusic
Youtube Kanalı
2010
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Ludwig Göransson (d. 1 Eylül 1984) İsveçli besteci, orkestra şefi ve plak yapımcısı. Creed ve Creed II filmlerinin müziklerini yapmıştır. 2018'de süper kahraman filmi Black Panther'deki yaptığı müzikler sayesinde En İyi Film Müziği Grammy Ödülü, En İyi Özgün Müzik Akademi Ödülü ve En İyi Özgün Müzik Altın Küre Ödülü'ne aday gösterildi. TENET'e yaptığı müzikler sayesinde 2021'de En İyi Film Müziği dalında bir Altın Küre'ye ve aynı dalda da bir Satellite Ödülü'ne aday gösterildi. Disney'in Mandalorian'ına yaptığı müzikler ile de bir Primetime Emmy Ödülü kazandı.
Ludwig Göransson (d. 1 Eylül 1984) İsveçli besteci, orkestra şefi ve plak yapımcısı. Creed ve Creed II filmlerinin müziklerini yapmıştır. 2018'de süper kahraman filmi Black Panther'deki yaptığı müzikler sayesinde En İyi Film Müziği Grammy Ödülü, En İyi Özgün Müzik Akademi Ödülü ve En İyi Özgün Müzik Altın Küre Ödülü'ne aday gösterildi. TENET'e yapt ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İsveççe (svenska)
Yayınlanma Tarihi
11 Ağustos 2010
Kanal Kategorisi
Müzik
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close