Tüm Reklamları Kapat
Los Alamos Ulusal Laboratuvarı
Fragmanı İzle

Los Alamos Ulusal Laboratuvarı (Los Alamos National Lab)

@LosAlamosNationalLab
Youtube Kanalı
2008
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube kanalı açıklaması:
Los Alamos Ulusal Laboratuvarı ulusal güvenlik bilimi yapmaktadır. Dünya genelinde daha geniş bir dizi dünya çapında bilimsel girişim takip eden hiçbir yer yoktur. Kimse, bu kadar çok teknik disiplinde ulusal güvenlik bilimi üzerinde işbirliği yapmaz.

Laboratuvar, ABD nükleer stokunun güvenliğini ve güvenilirliğini sağlayarak, kitlesel imha silahlarından gelen tehditleri azaltmak için teknolojiler geliştirerek, enerji, çevre, altyapı, sağlık ve küresel güvenlik konularıyla ilgili sorunları çözerek ulusal güvenliği artırır.

Los Alamos, Triad National Security, LLC tarafından Department of Energy's National Nuclear Security Administration için işletilmektedir.
YouTube kanalı açıklaması: Los Alamos Ulusal Laboratuvarı ulusal güvenlik bilimi yapmaktadır. Dünya genelinde daha geniş bir dizi dünya çapında bilimsel girişim takip eden hiçbir yer yoktur. Kimse, bu kadar çok teknik disiplinde ulusal güvenlik bilimi üzerinde işbirliği yapmaz. Laboratuvar, ABD nükleer stokunun güvenliğini ve ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Orijinal Başlık
Los Alamos National Lab
Yayınlanma Tarihi
20 Şubat 2008
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close