Tüm Reklamları Kapat
LinkedIn Learning
Fragmanı İzle

LinkedIn Learning

@linkedinlearning
Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
LinkedIn Learning, Adobe ve Macromedia yazılımları üzerine baskı tasarımı, web tasarımı, sayısal fotoğraf, sayısal video gibi ana başlıklarda başlangıçtan en ileri düzeye kadar eğitim veren ABD, Kaliforniya'da kurulmuş bir şirkettir. LinkedIn'in bir yan kuruluşudur. LinkedIn'deki tüm kurslar 3 kategoriye ayrılır: İş, Yaratıcı ve Teknoloji. Ojai, Kaliforniya merkezlidir.

2015 yılında LinkedIn tarafından satın alınmadan önce, 1995 yılında Lynda Weinman tarafından Lynda.com olarak kuruldu. Microsoft, Aralık 2016'da LinkedIn'i satın aldı. Lynda online kütüphanesi[2] ile aylık veya yıllık abone olmuş üyelerine bilgisayar becerilerini geliştirmek için videolarla öğretim sağlayan platform sağlar. Ekim 2017'de Lynda.com birleştirildi ve LinkedIn Learning olarak yeniden adlandırıldı.

Eğitim ürünleri arasında Adobe, Alias, Apple, Corel, Eovia, Filemaker, Maxon, Microsoft, Quark gibi firma ve ürünlere ait eğitim kitap ve etkileşimli CD ve DVD'leri yer almaktadır.


YouTube kanalı açıklaması:
Biz, gerçek dünya uzmanları tarafından verilen ve sürekli güncellenen bir kütüphaneye sahip olan 13.000'den fazla ders içeren bir çevrimiçi öğrenme platformuyuz. İş, yaratıcı alanlar, teknoloji ve daha birçok alanda kurslara katılan öğrenme topluluğumuz, profesyonel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor. Kendi tanımınıza göre başarıya ulaşmanızı sağlayacak deneyimleri oluşturmak için ihtiyacınız olan ilgili becerileri öğrenin. Kariyerinizde nerede olursanız olun veya nereye gitmek istediğiniz önemli değil, sizin için önemli olan anlarda öğrenmenize yardımcı olabiliriz.

Bugün öğrenmeye başlayın: https://www.linkedin.com/learning/
LinkedIn Learning, Adobe ve Macromedia yazılımları üzerine baskı tasarımı, web tasarımı, sayısal fotoğraf, sayısal video gibi ana başlıklarda başlangıçtan en ileri düzeye kadar eğitim veren ABD, Kaliforniya'da kurulmuş bir şirkettir. LinkedIn'in bir yan kuruluşudur. LinkedIn'deki tüm kurslar 3 kategoriye ayrılır: İş, Yaratıcı ve Teknoloji. Ojai, Ka ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
12 Aralık 2006
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close