Tüm Reklamları Kapat
Life Beyond: Visions of Alien Life
Fragmanı İzle

Life Beyond: Visions of Alien Life

Uzaylı yaşamı ve evren hakkında bir belgesel filmi serisi
Belgesel
2024
EA Puanı
9.7 10
3 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Çağımızın en büyük sorusu: Yalnız mıyız?

Uzaylı yaşamı neye benziyor olabilir? Evrendeki yerimiz ve geleceğimiz hakkında ne öğrenebiliriz?

Bu deneyimin 1. Bölümü, uzaylı yaşamın nerede saklanıyor olabileceğini ve yaşam tarihindeki yerimizin ne olduğunu araştırmak için sizi yabancı dünyalara ve uzak yerlere götürüyor. Nesiller boyu merak ettikten sonra, gerçek nihayet elimizde. Yeni araştırmalar ve teknolojiler bizi bir cevaba her zamankinden daha da yaklaştırdı. Bu arayış zihninizi tamamen açacak ve insan yaşamına dair yeni ve derin bir bakış açısı kazandıracak. Unutmayın ki ne kadar derine bakarsak, doğanın hayal gücünü o kadar derin görürüz ve kendimiz hakkında o kadar çok şey öğreniriz.

Life Beyond, Youtube'da Melodysheep belgesel kanalıyla ünlenmiş John D. Boswell tarafından yapılmış 3 bölümlük bir belgeseldir. Bölüm 1: Uzaylı Yaşamı, Derin Uzay ve Kozmik Tarihteki Yerimiz; Bölüm 2: Uzaylı Yaşamı Müzesi; Bölüm 3: Devlerin Arayışında. Akıllı Uzaylı Yaşamı Avı bölümlerinden oluşmaktadır. YouTube'da Melodysheep kanalından izlenebilmektedir.
Çağımızın en büyük sorusu: Yalnız mıyız? Uzaylı yaşamı neye benziyor olabilir? Evrendeki yerimiz ve geleceğimiz hakkında ne öğrenebiliriz? Bu deneyimin 1. Bölümü, uzaylı yaşamın nerede saklanıyor olabileceğini ve yaşam tarihindeki yerimizin ne olduğunu araştırmak için sizi yabancı dünyalara ve uzak yerlere götürüyor. ... Daha fazla göster
Yönetmen
John D. Boswell
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
17 Nisan 2024
Bölüm Süresi
108 dk
Bölüm Sayısı
3
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Fragman YouTube Linki
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (1)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Öne Çıkan İnceleme
Simge Elif Tunçer
İnceleyen10
Bu inceleme Evrim Ağacı tarafından öne çıkarılmıştır.
4
0 Yorum
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close