Tüm Reklamları Kapat
LEGO
Fragmanı İzle

LEGO

@LEGO
Youtube Kanalı
2005
EA Puanı
10.0 10
3 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Lego, Danimarka’nın Billund kentinde bulunan özel bir şirket olan Lego Grubu tarafından üretilen plastik inşaat oyuncaklarının bir çizgisidir. Şirketin amiral gemisi ürünü Lego, akrilonitril bütadien stiren yapılmış çeşitli renklerde birbirine geçmeli plastik tuğlalardan ve minifigürler olarak adlandırılan dişliler, figürler ve çeşitli diğer parçaların eşlik ettiği bir dizi üründen oluşur. Lego parçaları, araçlar, binalar ve çalışan robotlar dahil olmak üzere nesneleri inşa etmek için birçok farklı şekilde monte edilebilir ve bağlanabilir. İnşa edilen her şey tekrar sökülebilir ve parçalar yeni şeyler yapmak için yeniden kullanılabilir.

Lego Grubu 1949’da birbirine geçmeli oyuncak tuğlaların üretimine başladı. Marka altında filmler, oyunlar yarışmaları ve sekiz Legoland eğlence parkı geliştirildi. Temmuz 2015 itibariyle 600 milyar Lego parçası üretildi.


YouTube kanalı açıklaması:
Rüyaların inşa edildiği yere hoş geldiniz. Bu LEGO kanalıdır, ilham verici yapılar, animasyonlu diziler ve LEGO City, LEGO Friends ve LEGO Ninjago’dan LEGO Star Wars’a, LEGO Super Mario’ya ve daha fazlasına kadar LEGO evreninin en iyisi için tek duraklı mağazanız!

Kendinizi evinizde hissedin! Neden küratörlü çalma listelerimize göz atmıyorsunuz ve abone olmayı unutmayın.

Lütfen YouTube’un yetişkinlerin sorumlu bir şekilde yetişkin gözetiminde keyif alınması gereken bir platform olduğunu unutmayın. Çocuklar içeriğimizden YouTube Kids uygulamasında keyif alabilirler.
Lego, Danimarka’nın Billund kentinde bulunan özel bir şirket olan Lego Grubu tarafından üretilen plastik inşaat oyuncaklarının bir çizgisidir. Şirketin amiral gemisi ürünü Lego, akrilonitril bütadien stiren yapılmış çeşitli renklerde birbirine geçmeli plastik tuğlalardan ve minifigürler olarak adlandırılan dişliler, figürler ve çeşitli diğer parçal ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Danca (dansk)
Yayınlanma Tarihi
22 Ekim 2005
Kanal Kategorisi
Eğlence
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close