Tüm Reklamları Kapat
Kronos Dörtlüsü
Fragmanı İzle

Kronos Dörtlüsü (Kronos Quartet)

@KronosQuartetofficial
Youtube Kanalı
2008
EA Puanı
5.5 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Kronos Quartet, San Francisco merkezli bir Amerikan yaylı dörtlüsüdür. Değişen müzisyen kadroları ile neredeyse 50 yıldır varlığını sürdürmektedir. Dörtlü, çağdaş klasik müzik de dahil olmak üzere çok geniş bir müzik türü yelpazesini kapsar. Onlar için 1000'den fazla eser yazılmıştır.

YouTube kanalı açıklaması:
Bu, Kronos Quartet'in resmi Youtube kanalıdır.

Kronos, 50 yıldır yaylı dörtlü deneyimini yeniden hayal etmektedir.
https://www.kronosquartet.org
Kronos Quartet, San Francisco merkezli bir Amerikan yaylı dörtlüsüdür. Değişen müzisyen kadroları ile neredeyse 50 yıldır varlığını sürdürmektedir. Dörtlü, çağdaş klasik müzik de dahil olmak üzere çok geniş bir müzik türü yelpazesini kapsar. Onlar için 1000'den fazla eser yazılmıştır. YouTube kanalı açıklaması: Bu, Kronos Quar ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Orijinal Başlık
Kronos Quartet
Yayınlanma Tarihi
15 Mayıs 2008
Kanal Kategorisi
Müzik
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close