Tüm Reklamları Kapat
Kozmos'tan Kuantum'a -2-

Kozmos'tan Kuantum'a -2-

(10-43'üncü Saniye'den Bugün'e)
Kitap
1994
EA Puanı
10.0 10
3 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Kozmos'tan Kuantum'a₁ , Kozmos'tan Kuantum'a₂ , Kozmos'tan Kuantum'a₃ şeklinde 3 kitaptan oluşan, herkesin anlayabileceği bir dil ile fiziği özünden anlatmayı hedefleyen, okurken her 3 kitabını da büyük bir zevkle okuduğum; fizik, matematik ve evren hakkında meraklı olan olmayan tüm okurseverlere önerebileceğim kitap dizisi.
Yazar
Yalçın İnan
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Yayınlanma Tarihi
01 Ekim 1994
Yayınevi
DORUK Yayınevi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Sayfa Sayısı 492
ISBN-10 9-755-53404-0
Cilt Ciltsiz
Yazar Hakkında
Yalçın İNAN, makine Yüksek Mühendisi (İTÜ) dir. 1980'den beri Avrupa ülkelerindeki imalatçı firmalarla ticaret yapan bir firmanın sahibi ve direktörüdür. Popüler Bilim kitapları yazarlığı yapmaktadır.
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
Zeynep Soysal
@zeyneuler
İnceleme Yaz
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close