Tüm Reklamları Kapat
KinoCheck.com
Fragmanı İzle

KinoCheck.com

@KinoCheck.com
Youtube Kanalı
2014
EA Puanı
10.0 10
1 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube Kanalı açıklaması:
KinoCheck - Bütün Filmleriniz için Kanalınız!

Film içeriği buradan daha iyisi olamaz! Disney, Warner Bros, Universal, Paramount, Amazon Prime Video, Apple TV+, Sony Pictures gibi 200'den fazla dağıtıcıdan gelen en son film haberleri, fragmanları ve klipleri kontrol edin... Ekibimiz gün boyunca mevcut olduğundan, bir fragmanı asla kaçırmayacaksınız. Star Wars, Avatar, Fast and Furious gibi gişe rekortmenlerinden bağımsız filmlere kadar hepsi burada! Haftalık haberlerimiz ve derlemelerimizin yanı sıra, film teorileri, film gerçekleri, film hataları veya Paskalya yumurtaları hakkında yazılar da dahil olmak üzere Orijinaller de üretiyoruz.

Resmi web sitemizi https://KinoCheck.com ziyaret edin ve sizin ve arkadaşlarınız için doğru filmi kolayca bulun.

Belirli içerik mi arıyorsunuz? O zaman diğer kanallarımıza da göz atın.

KinoCheck bir tescilli markadır.
YouTube Kanalı açıklaması: KinoCheck - Bütün Filmleriniz için Kanalınız! Film içeriği buradan daha iyisi olamaz! Disney, Warner Bros, Universal, Paramount, Amazon Prime Video, Apple TV+, Sony Pictures gibi 200'den fazla dağıtıcıdan gelen en son film haberleri, fragmanları ve klipleri kontrol edin... Ekibimiz gün boyunca mevcut ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Almanca (Deutsch)
Yayınlanma Tarihi
18 Ağustos 2014
Kanal Kategorisi
Film ve Animasyon
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close