Tüm Reklamları Kapat
Kia Worldwide
Fragmanı İzle

Kia Worldwide

@KiaWorldwideOfficial
Youtube Kanalı
2008
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Kia Corporation, eski adı Kyungsung Precision Industry ve Kia Motors Corporation olan, Güney Kore merkezli çok uluslu bir otomobil üreticisidir. Şirketin merkezi Seul, Güney Kore'de yer almaktadır. Hyundai Motor Company'nin ardından Güney Kore'nin ikinci büyük otomobil üreticisidir ve 2019 yılında 2,8 milyondan fazla araç satışı gerçekleştirmiştir. 2015 yılı itibarıyla, Kia Corporation, Hyundai'nin 3,88'lik hissesine sahip olan azınlık bir ortaktır ve değeri 6 milyar dolardan fazladır. Kia, ayrıca Hyundai'nin %4,9 ila E,37 arasında değişen hisselerine sahip olan yirmiden fazla yan kuruluşunun da azınlık sahibidir ve toplam değeri 8,3 milyar dolardan fazladır.

YouTube kanalı açıklaması:
İnanıyoruz ki hareket fikirleri tetikler.
Yürürken, koşarken veya araba kullanırken olursanız olun, harika fikirler size hareket halindeyken gelir.

Vizyonumuz dünya genelinde tüketiciler, topluluklar ve toplumlar için sürdürülebilir mobilite çözümleri yaratmaktır.

Bu nedenle ürünlerimiz veya mağazalarımız aracılığıyla sizi etkileyen alanları yaratırız ve en çok zevk aldığınız etkinlikler için zaman kazandıran anlamlı ve uygun hizmetler sunarız.

Hareket edin, ilham alın, harekete katılın.
Kia Corporation, eski adı Kyungsung Precision Industry ve Kia Motors Corporation olan, Güney Kore merkezli çok uluslu bir otomobil üreticisidir. Şirketin merkezi Seul, Güney Kore'de yer almaktadır. Hyundai Motor Company'nin ardından Güney Kore'nin ikinci büyük otomobil üreticisidir ve 2019 yılında 2,8 milyondan fazla araç satışı gerçekleştirmiştir. ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Korece (한국어)
Yayınlanma Tarihi
29 Eylül 2008
Kanal Kategorisi
Otomobiller ve Araçlar
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close