Tüm Reklamları Kapat
Jeep
Fragmanı İzle

Jeep

@Jeep
Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Jeep, şimdi çok uluslu şirket Stellantis tarafından sahip olunan bir Amerikan otomobil markasıdır. Jeep, Chrysler'in Jeep markasını ve geriye kalan varlıklarını önceki sahibi American Motors Corporation (AMC) ile birlikte 1987'de satın almasıyla bir parçası haline geldi.

Jeep'in mevcut ürün yelpazesi, hem crossover hem de tamamen off-road uygunluğuna sahip SUV'ler ve modeller, dahil olmak üzere bir pikap kamyonu olan sadece spor hizmet araçlarından oluşmaktadır. Daha önce, Jeep'in yelpazesi diğer pikaplar, küçük vanlar ve birkaç roadster'ı da içeriyordu. Jeep'in bazı araçları - Grand Cherokee gibi - lüks SUV segmentine ulaşır ve 1963 Wagoneer'ın başlattığı bir pazar segmenti olarak kabul edilir. Jeep, 2016 yılında küresel olarak 1,4 milyon SUV sattı, 2008'deki 500.000'den artarak, bunların üçte ikisi Kuzey Amerika'daydı ve Fiat-Chrysler'ın ABD'deki en çok satan markasıydı. Yalnızca ABD'de, 2400'den fazla bayilik, Jeep markalı araçları satma franchise haklarına sahiptir ve Jeep ayrı bir şirket olarak ayrıştırılsaydı, FCA'nın tümünden (ABD) biraz daha fazla olduğu tahmin edilmektedir. Christian Meunier, Jeep markasının dünya çapındaki mevcut başkanıdır.

YouTube kanalı açıklaması:
Görmek için her zaman daha fazlası olduğuna inananlar için resmi Jeep® markası YouTube kanalına hoş geldiniz. Yeni bir müşteri, ömürlük bir sahip veya sadece olağanüstü bir şeyler arayan biri olsanız bile, sizi gitmeniz gereken yere götürecek bir video bulacaksınız.

Tüm topluluk için olumlu bir çevrimiçi deneyim sağlamak için, bazı yayınları uygunsuz bulursak izleyebilir ve kaldırabiliriz.

Jeep® markasını sosyal medyada takip edin.
Jeep, şimdi çok uluslu şirket Stellantis tarafından sahip olunan bir Amerikan otomobil markasıdır. Jeep, Chrysler'in Jeep markasını ve geriye kalan varlıklarını önceki sahibi American Motors Corporation (AMC) ile birlikte 1987'de satın almasıyla bir parçası haline geldi. Jeep'in mevcut ürün yelpazesi, hem crossover hem de tamamen off ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
19 Ocak 2006
Kanal Kategorisi
Otomobiller ve Araçlar
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close