Tüm Reklamları Kapat
JablinskiGames
Fragmanı İzle

JablinskiGames

@JablinskiGames
Youtube Kanalı
2018
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Thomas Jacob Black ya da sahne adıyla Jack Black (d. 28 Ağustos 1969 Santa Monica, Kaliforniya), ABD'li oyuncu Annesi Judith ve babası Thomas, Hubble Uzay Teleskobu'nun yapımında çalışmış olan başarılı uydu mühendisleriydi. Anne ve babasının, Jack henüz 10 yaşındayken boşanmalarının üzerine Culver City, Kaliforniya'ya taşındı ve de burada babasıyla beraber yaşamaya başladı. Poseidon ve Crossroads adlı okullarda okuyan Black, liseyi bitirmesinin ardından Kaliforniya Üniversitesine kayıt oldu fakat oyunculuk kariyerine devam etmek için okulunu yarıda bıraktı.

YouTube kanalı hakkında:
Thomas Jacob "Jack" Black (d. 28 Ağustos 1969), aynı zamanda JablinskiGames olarak bilinen, Amerikalı bir aktör, müzisyen, şarkıcı, şarkı yazarı, YouTuber, oyuncu, ses sanatçısı ve komedyendir. Kanalı olan Jablinski Games YouTube kanalı sadece bir hafta sonra başlatılmasından itibaren iki milyondan fazla aboneye sahip oldu. 2018'in sonlarında, o zamanlar JablinskiGames adı altında bir oyun YouTube kanalı başlatacağı duyuruldu ve kanal o yılın 21 Aralık'ında oluşturuldu. Kanala her hafta Cuma günü bir video yüklenir.

Jablinski Games, daha önce tanınmış bir ünlü olmasına rağmen, genellikle düzenli YouTube izleyicileri tarafından "parlatılmış" içerikleri nedeniyle iyi karşılanmayan bir ünlü olmasına rağmen çok iyi karşılandı. Ancak, Jablinski, ilk videosunda PewDiePie, Sans ve diğer memelere referans vererek, zorlama olmadan eğlenceli, acemi ve hafif bir şekilde YouTube'a yaklaştı.

Kanalının adına rağmen, Black'in sunduğu içeriğin çoğu geleneksel oyun olarak kabul edilmiyor, ancak vloglama, Ninja ile sahte et, Elgato'nun bozuk veya çalışmaması için özür dileme (kanalı içindeki bir şaka), pinball makineleri ve eski arcade oyunlarıyla oynama gibi unsurlar içeriyor.

Oyunculuk kariyeri oldukça geniş kapsamlıdır ve çoğunlukla komedi filmlerinde başrol oynamaktadır. Yüksek Sadakat (2000), Sevginin Gücü (2001), Rock'ın Okulu (2003), King Kong (2005), Tatil (2006), Kung Fu Panda serisi (2008-2016), Tropic Thunder (2008), Bernie (2011), Goosebumps (2015), Jumanji: Vahşi Orman (2017) ve Super Mario Bros. Filmi (2023) gibi filmlerdeki rolleriyle tanınmaktadır. İki Altın Küre Ödülü'ne aday gösterildi.

İlk YouTube "filmi" olan Area 52'yi 20 Eylül 2019'da (Area 51 baskınına dayanarak) yaptı.
Thomas Jacob Black ya da sahne adıyla Jack Black (d. 28 Ağustos 1969 Santa Monica, Kaliforniya), ABD'li oyuncu Annesi Judith ve babası Thomas, Hubble Uzay Teleskobu'nun yapımında çalışmış olan başarılı uydu mühendisleriydi. Anne ve babasının, Jack henüz 10 yaşındayken boşanmalarının üzerine Culver City, Kaliforniya'ya taşındı ve de burada babasıyla ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
21 Aralık 2018
Kanal Kategorisi
Komedi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close