Tüm Reklamları Kapat
Infinix Mobile
Fragmanı İzle

Infinix Mobile

@InfinixMobileNo1
Youtube Kanalı
2012
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Infinix Mobile, Sagem Wireless ve Transsion Holdings tarafından 2013 yılında Hong Kong merkezli bir akıllı telefon şirketi olarak kuruldu. Şirket Fransa ve Kore'de araştırma ve geliştirme merkezlerine sahiptir ve telefonlarını Fransa'da tasarlar. Infinix cep telefonları Fransa, Bangladeş, Kore, Hong Kong, Çin, Hindistan ve Pakistan'da üretilir ve Asya'da ve Orta Doğu ve Afrika'daki yaklaşık 30 ülkede, dahil olmak üzere Fas, Bangladeş, Kenya, Nijerya, Mısır, Irak, Pakistan ve Cezayir'de bulunmaktadır.

Infinix Mobile, Pakistan'da üretim yapan ilk akıllı telefon markası oldu. Şirket üretimini artırmak için yatırım yapmaya devam etmektedir.

2017 yılında Infinix Mobile, Mısır'da Samsung ve Huawei'den sonra üçüncü sıraya yükselerek pazar payı kazandı.

8 Mayıs 2018'de Infinix Mobile Nigeria, David Adedeji Adeleke (Davido) ile 2018'in Nijerya mobil marka elçisi olarak sponsorluk anlaşması imzaladı.

25 Haziran 2020'de Infinix Mobility, Nijerya elektronik pazarı için ilk akıllı televizyon serisini duyurdu.

18 Aralık 2020'de Infinix, yeni Infinix X1 Smart Android TV'sini Hindistan pazarında 32 ve 43 inç ekranlı iki modelle piyasaya sundu.

Mayıs 2021'de Infinix Mobile, dizüstü bilgisayarlara girdi ve INbook X1 serisini tanıttı. Premium dizüstü bilgisayarın Mısır, Endonezya ve Nijerya'da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Infinix, Mumbai City FC'nin ana sponsorudur.


YouTube kanalı açıklaması:
Infinix Mobil Küresel Kanal
Infinix Mobile, Sagem Wireless ve Transsion Holdings tarafından 2013 yılında Hong Kong merkezli bir akıllı telefon şirketi olarak kuruldu. Şirket Fransa ve Kore'de araştırma ve geliştirme merkezlerine sahiptir ve telefonlarını Fransa'da tasarlar. Infinix cep telefonları Fransa, Bangladeş, Kore, Hong Kong, Çin, Hindistan ve Pakistan'da üretilir ve A ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Çince (中文)
Yayınlanma Tarihi
22 Aralık 2012
Kanal Kategorisi
Bilim teknolojisi
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close