Tüm Reklamları Kapat
Hayat Bir Satış Çağrısıdır

Hayat Bir Satış Çağrısıdır (Life's A Salles Call)

Kitap
2005
EA Puanı
10.0 10
7 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Hayat Bir Satış Görüşmesidir: Dünyanın En Eski Mesleğinde Nasıl Başarılı Olunur Yazar Jack Warkenthien Gerçek ilişki becerileriniz var mı? Sizin için her yönden bolluk yaratan, sürekli genişleyen bir arkadaş ve müşteri ağı ve topluluğu yaratabilir misiniz? Gerektiğinde ilişkilerinizi gelir akışına dönüştürebiliyor musunuz? Dünyanın en eski mesleğine hoş geldiniz - satış! Havva o kader gününde elmayı Adem'e sattığından beri, dünya ilgi çekici satış çağrılarıyla hareketlendi. Bir ürün, hizmet, fikir, amaç veya başka bir şey satıyor olmanız fark etmez. Jack Warkenthien gelişen ilişkilerle ilgili kendi hikayelerini paylaşırken, onu ve kendinizi tanımaya başlıyorsunuz. Saygı, Coşku, Dinleme ve mizahi bir başarının diğer özellikleri hakkında bilgi edinin. Her seferinde bir satışın anahtarı olan yaşayan, nefes alan, insani bir bağlantı oluşturmak için size ilham veren hassas yazı stili! "Temsilciler eve gittiğinden beri sürekli birbirleriyle konuşuyorlar. Hatta geceleri otellerde birbirlerinin izini sürdükleri söylendi. Harika! Her biri tek başına sunum yaptı, mevcut müşterilerin sorunlarını çözdü ve yeni potansiyel müşteriler araştırıyorum. Daha mutlu olamazdım." Satış Direktörü, Colin Medical Instruments
Hayat Bir Satış Görüşmesidir: Dünyanın En Eski Mesleğinde Nasıl Başarılı Olunur Yazar Jack Warkenthien Gerçek ilişki becerileriniz var mı? Sizin için her yönden bolluk yaratan, sürekli genişleyen bir arkadaş ve müşteri ağı ve topluluğu yaratabilir misiniz? Gerektiğinde ilişkilerinizi gelir akışına dönüştürebiliyor musunuz? Dünyanın en eski mesleğin ... Daha fazla göster
Yazar
Jack Carew
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Orijinal Başlık
Life's A Salles Call
Yayınlanma Tarihi
18 Ekim 2005
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Sayfa Sayısı 167
Cilt Ciltsiz
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (1)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
İnceleme
Anıl Çağan Tanış
İnceleyen10
Görece eski bir kitap ve çokta keyifli sayılmaz ama her durumu bir fırsata çevirmek konusunda yardımcı bir kitap.
3
0 Yorum
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
İnceleme Yaz
Tasviyelere Git
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close