Tüm Reklamları Kapat
Harley-Davidson
Fragmanı İzle

Harley-Davidson

@harleydavidson
Youtube Kanalı
2006
EA Puanı
Puanlanmadı
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Harley-Davidson, Inc. (H-D veya sadece Harley olarak da bilinir), Amerikan motosiklet üreticisi olup merkezi Milwaukee, Wisconsin, ABD'de bulunur. 1903'te kurulan şirket, tarihi rakibi Indian Motorcycles ile birlikte Büyük Buhran'ı atlatan iki büyük Amerikan motosiklet üreticisinden biridir. Şirket, birçok sahiplik düzenlemesi, yan kuruluş düzenlemeleri, kötü ekonomik sağlık dönemleri ve ürün kalitesi ve yoğun küresel rekabeti aşarak dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden biri ve sadık takipçileriyle bilinen ikonik bir marka haline gelmiştir. Dünya genelinde sahip kulüpleri ve etkinlikleri ile birlikte şirket tarafından desteklenen marka odaklı bir müze de bulunmaktadır.

Harley-Davidson, chopper motosiklet tarzına yol açan bir özelleştirme tarzıyla bilinir. Şirket geleneksel olarak 700 cc'den büyük motor hacimli hava soğutmalı cruiser motosikletler pazarlamış olsa da, daha modern VRSC (2002) ve orta ağırlıkta Street (2015) platformlarını da içeren daha geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Harley-Davidson, motosikletlerini Pennsylvania'nın York şehri, Wisconsin'in Milwaukee şehri, Brezilya'nın Manaus şehri, Hindistan'ın Bawal kentinde ve Tayland'ın Pluak Daeng şehrindeki fabrikalarda üretmektedir. Şirket ürünlerini dünya genelinde pazarlamakta ve ayrıca Harley-Davidson markalı giyim, ev dekorasyonu ve süs eşyaları, aksesuarlar, motosikletlerinin ölçek modelleri ve motosiklet hattına ve topluluğuna dayalı video oyunları gibi ürünleri lisanslamakta ve pazarlamaktadır.
YouTube kanalı açıklaması:
Harley-Davidson Motor Company'nin Resmi YouTube Kanalı.
Harley-Davidson, Inc. (H-D veya sadece Harley olarak da bilinir), Amerikan motosiklet üreticisi olup merkezi Milwaukee, Wisconsin, ABD'de bulunur. 1903'te kurulan şirket, tarihi rakibi Indian Motorcycles ile birlikte Büyük Buhran'ı atlatan iki büyük Amerikan motosiklet üreticisinden biridir. Şirket, birçok sahiplik düzenlemesi, yan kuruluş düzenlem ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
02 Şubat 2006
Kanal Kategorisi
Otomobiller ve Araçlar
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close